Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Seville Spain EN Location longue durée Seville Andalucia FR vivienda alquiler Seville Andalucia ES Immobilie zum Mieten Seville Andalucia DE affitto lungo termine Seville Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Seville Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Seville Andalucia PT долгосрочная аренда Seville Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£3.497 GBP | $4.703 USD

Beschikbaar van: woensdag 17 september 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 86 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
ac Airconditioning
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

3 Slaapkamers Appartement te huur Sevilla, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De flat heeft drie slaapkamers, heeft één van hen met één tweepersoonsbed (1.35 x 1,90m) tweede met twee eenpersoonsbedden van 0.90 x 1,90m elk en de laatste slaapkamer juiste eenpersoonsbed (0.90 x 1,90m). De flat heeft ook een onafhankelijke badkamers, en een toilet.
De woonkamer wordt in detail geleverd, met hoogte - de kwaliteit en het ontwerpermeubilair, en de keuken zijn onafhankelijk, modern en van kwaliteit.
Het heeft ook een privé terras, bekleed met kunstmatig gras en met tuinmeubilair.
De flat wordt gevestigd op een bevoorrecht gebied om Sevilla te bezoeken. Enerzijds, kruisend de Recaredo Weg zelf, zijn wij op het meest historische en oudste gebied van het centrum van Sevilla, maar anderzijds, is het achtergebied een goede woonwijk voor lokale mensen, waar u vele bars en typische restaurants van Sevilla, opslag, voedselmarkten en typische producten, en natuurlijk supermarkten kunt vinden.
Het boeken van elke (verborgen) aanpassing omvat de aanbieding van extra ervaringen of activiteiten om uw ervaring te verbeteren, die door externe leveranciers worden beheerd, die u per e-mail of zullen informeren (verborgen), en u kan hen aangaan of weigeren. Voor meer informatie over het beheer van ervaringen en extra activiteiten van de aanpassingen, te bezoeken gelieve ons Beleid van de Privacy inzake onze officiële website.
* Voor maandelijkse verblijven, zullen het water en de elektriciteitsvoorziening tot een maximum van € 100 per maand worden omvat. Als de uitgaven hoger zijn, zal de gast het verschil moeten betalen. De overeenkomstige rekening zal door de aanpassing naar de gast worden verzonden om expenses* te verifiëren.
Tijdens uw verblijf, is de toegang tot het bezit uitsluitend beperkt die tot het aantal individuen bij het het boeken proces wordt gespecificeerd. Derhalve is de ingang aan het bezit strikt belemmerd die voor personen niet als gasten worden geregistreerd. Het nalaten zal om deze regel aan te hangen in een extra last resulteren die 50% van de totale kosten van het verblijf als sanctie bedragen, of alternatief, directe uitwijzing van de aanpassing.
Ac: Ja
Het Terras van het balkon: Privé
De Telling van de slaapkamer: 3
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Afwasmachine: Ja
Het verwarmen: Centraal
Internet: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Registratie Mogelijke: Nr
Totale Grootte: 86
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 200.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Recaredo
Postcode: 41003
Plaats: Sevilla
Regio: Andalusië
Provincie: Sevilla en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 86 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
6
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te huur in Sevilla | Sevilla Studenten Appartement | Sevilla Studio Appartement | Sevilla Appartement te huur | Sevilla Goedkoop Appartement | Sevilla Bedrijfsappartementen Appartement