1 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geleverde huur 2 van de Flat Slaapkamers - 58m2 - Arc DE Triomphe - Parijs
Deze mooie en comfortabele 57 vierkante meters, 2 Slaapkamers, flat wordt gevestigd op weg Victor Hugo in 16de arrondissement van Parijs, op de 1st Franse vloer van een de 19de eeuwgebouw en het slaap 4 mensen. Deze flat is uitgerust met: combo was- en droogmachine, afwasmachine, kabel, TV, onbeperkte snelle internettoegang met wifi. De huur omvat vleiende huisverzekering.
BELANGRIJK: Uw het boeken zal worden bevestigd SLECHTS wanneer u de huur zult ondertekenen en agentschapprijzen plus een veiligheidsstorting na reserve op Housinganywhere zult betalen.
De prijzen van het Bureau zullen 15% van de totale huur, met een maximumbedrag van 3400 EUR voor 12 maanden of minder, en anders 8.5% van de totale huur, met een maximumbedrag van 6800 EUR zijn
De terugbetaalbare veiligheidsstorting zal 3400 EUR zijn als uw huur voor 5 maanden of minder, en 6800 EUR anders is.
Als u de huur wilt betalen maandelijks, zult u ook moeten documenten zoals betaalstrookjes of belastingsberichten aantonen verstrekken die dat u of uw waarborg de maandelijkse huur kunt betalen.
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Nr
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Het verwarmen: Gas
Internet omvatte: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
Registratie Mogelijke: Nr
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 58
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja