Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Marbella Spain EN Location longue durée Marbella Andalucia FR vivienda alquiler Marbella Andalucia ES Immobilie zum Mieten Marbella Andalucia DE affitto lungo termine Marbella Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Marbella Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Marbella Andalucia PT долгосрочная аренда Marbella Andalucia RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te huur Marbella, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£8.681 GBP | $11.675 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 155 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
pool Zwembad
ac Airconditioning
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

3 Slaapkamers Appartement te huur Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Frontlijn Marbella van Mayoral van de Flat van Cubo
Vlakte in Marbella met een capaciteit voor maximaal acht mensen en in een gebouw op beachfront.
.
-
Flat met zwembad in Marbella
-
.
U zult van Marbella en zijn stranden kunnen genieten zoals u nooit had verondersteld. Met een plaats waar het strand en de promenade van Marbella weg slechts 50 meter. zijn.
De restaurants, vrije tijd, openbaar vervoer, allen bij uw vingertoppen zonder het moeten een auto nemen, maar toch, als u door auto reist, u kunnen de parkeerplaats gebruiken beschikbaar in de vakantievlakte. Gelieve te merken op dat de parkerenhoogte van het gebouw 1.90cm. is.
.
De urbanisatie ondergaat momenteel een voorzijdevernieuwing, kan dit het gebruik van de zwembaden beïnvloeden, alstublieft uw agentschap over de beschikbaarheid van de zwembaden vragen.
.
Deze aanpassing is onderworpen aan de vroegere betaling van een storting of zal de creditcard, de uitvoering van terugkeer 48 uren na uw vertrek en na overzicht van de aanpassing worden gemaakt.
.
Gevestigd op het parterre met lift, zult u van twee die ruimten bij de ingang, de keuken genieten, met alles wordt uitgerust u van de voorbereiding van lunchen en de woonkamer moet genieten, die met het meubilair dat zich kleedt deze ruimte in twee gebieden onderscheidt. Één, vertrouwder met de eettafel en andere als televisie of het leven gebied. Hier, zult u een dubbel bankbed dat u als plaats kunt gebruiken om te rusten, waarbij de 8 mensen samen met de slaapkamers worden voltooid hebben, die drie zijn. Geniet van de helderheid dankzij van de woonkamer het grote venster.
.
Voor rust, zijn er drie slaapkamers, rollen twee van hen met tweepersoonsbedden en het derde met bed voort dat wanneer geopend hebben twee eenpersoonsbedden bij de zelfde hoogte.
De slaapkamers met tweepersoonsbedden hebben een kleedkamer, en één van de twee slaapkamers heeft een Engels-reeksbadkamers met douche.
.
Er is een tweede badkamers met een walk-in douche op het gemeenschappelijke gebied dicht bij de slaapkamers. Deze badkamers heeft ook een wasserijgebied.
.
.
De flat in Marbella heeft 3 slaapkamers en heeft capaciteit voor 8 mensen. De flat is comfortabel, is ruim, en is 155 m2. Het bezit wordt gevestigd net naast het strand. Het heeft meningen van waterkant. Het bezit wordt gevestigd 50 m van Playa DE Río Real zandstrand, 50 m van Negocios scènessupermarkt, 50 m van scènes Negocios van het restaurant, 76 m van Aeropuerto Internacional DE Gibraltar, GIB internationale luchthaven, 200 m van urbanoy provinciaal busstation van Parada DE autobús, 1 km van Marbella centrostad, 5 km van het golfcursus van Río van het Golf Echte Vilage, 8 km van de stad van Puerto Banús, 9 km van Ojén stad, 13 km van Dunas DE Artola, Cabopino, Marbella rotsstrand, 19 km van de stad van La Cala DE Mijas, 22 km van Selwo aventura, Estepona park van het pretpark\ thema, 28 km van Aquamijas waterpark, 28 km van Parque DE La Represa natuurreservaat, 34 km van Estepona stad, 52 km van Temrinal Costa del Sol, AGP, Aeropuerto DE Málaga luchthaven, 58 km van Estación DE AVE, het station van María Zambrano, 58 km van het provinciale DE Málaga busstation van Estación, 58 km van Málaga stad, 216 km van Siërra de skihelling van Nevada. Het huis is gesitueerd in een kind-vriendschappelijke buurt naast het overzees. De aanpassing is uitgerust met de volgende punten: wasmachine, ijzer, Internet (WiFi), droogkap, warmtepomp, airconditioning in de woonkamer en in sommige slaapkamers, communaal zwembad, garage het zelfde gebouw, 2 ventilators, (verborgen) 2 hotplate van de onafhankelijke keuken van de glaskeramiek, ijskast, microgolf, oven, diepvriezer, afwasmachine, schotels\ bestek, keukengerei, koffiemachine, broodrooster en ketel worden verstrekt.
Ac: Ja
De Telling van de slaapkamer: 3
Geleverde slaapkamer: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Privé
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Nr
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 155
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Verklaar nietig
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 300.00 (EUR)
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Llano de San Ramón
Postcode: 29603
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 155 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis:
Eettafel:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid: check
Tuin:
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
40
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te huur in Marbella | Marbella Studenten Appartement | Marbella Studio Appartement | Marbella Appartement te huur | Marbella Goedkoop Appartement | Marbella Bedrijfsappartementen Appartement