Kamer te huur Rotterdam, Nederland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zeer aardige 14m2 ruimte in een aardig 4 slaapkamerhuis dichtbij metrostation Schenkel op het groenste gebied van Rotterdam Prinsenland. Het huis onlangs vernieuwd. Een fiets tijdens uw huurperiode is inbegrepen.
Het huis wordt gevestigd op een kalm gebied met veel parkerenplaatsen voor fietsen en vrij parkeren voor auto's. Het land van Lage van het winkelcentrum is binnen een minieme het lopen 6 afstand met vele supermarkt Engelse opslag.
Erasmus de Universiteit is 15 minuten door fiets of 5 minuten met metro. Het centrum van Rotterdam is 11 minuten door metro.
Extra bericht. Het meubilair kan lichtjes van de foto's verschillen, maar de kwaliteit zal altijd aan het meubilair in de foto's evenredig zijn.
De basishuur wordt geadverteerd met prijs bij overal het huisvesten. Me bewust ben van dit.
- Baseer huurcontract met de dienstkosten (Internet, vloer meestal van gelamineerde enz. wordt gemaakt) 605 die
- De huurcontract 97 van de fiets
- Huur voor meubilair voor uw ruimte die beweging-binnen reeds geïnstalleerd voor u bij is. (huur van wasmachine, gordijnen, bureau, bed, beddegoed, stoel enz.) 140
- ga energie en waterkosten 50 vooruit
Al samen maandelijkse huur = €973,70
75% van de storting zal aan persoonlijke bankaccount van de adverteerder worden betaald en 25% van de storting kan door overal het huisvesten worden betaald.
De beweging-binnen prijs kan in contant geld bij zeer belangrijk-levering worden betaald.
€50 wordt toegevoegd als vooruitgangskosten voor water, electra en gas.
De eerste maand, en de storting moeten binnen 24 uren na de het boeken datumorde worden betaald om de ruimte te beveiligen.
Deze storting is terugbetaalbaar na de huurperiode als de huurder de huurperiode goed zonder tekorten heeft voltooid.
De huurperiode zou zoals die door housinganywhere wordt geboekt moeten worden gebeëindigd en alle geboekte maanden door housinanywhere zouden moeten worden betaald om teruggekeerde storting te hebben.
Gezien de beide eigenaar als huurder zijn slechts beschermd voor de de eerste maandhuur het contract wij opstellingsbegin één maand na de geboekte periode op dit platform.
De extra de dienstkosten voor de eerste maand zullen door een betalingsverzoek worden verzonden.
Slechts mogelijke registratie wanneer huur langer dan 7 maanden.
Het Terras van het balkon: Nr
Badkamers: Gedeeld W allebei
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 14
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Nr
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet omvatte: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Nr
Slot: Ja
Het parkeren: Gedeeld
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
De Status van de huurder: Slechts studenten
Toilet: Gedeeld
Totale Grootte: 79
Wasmachine: Ja
Toegankelijke rolstoel: Ja
Wifi: Ja