3 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Flat in het trillende district van Latina, recht naast Plein DE Tirso de Molina
Dit levendige en multiculturele deel van Madrid is volledig van energie, cultuur, en vermaak. Enkel neemt een korte wandeling u aan iconische oriëntatiepunten zoals Puerta del Sol, de Burgemeester van het Plein, en de Reina museum-moeten-Bezoeken van Sofía voor iedereen die de stad onderzoeken. Alles u wenst is nabijgelegen: de hoogste-geschatte restaurants, een fantastische tapasscène, origineel-taalbioskopen binnen vijf minuten' lopen, plus talloze koffiebarren en lokale winkels.
De reeks in volledig vernieuwde jaren '50 die, wordt deze flats gemaakt voor korte termijn verblijf-perfect voor grotere groepen bouwen.
Elke eenheid is zorgvuldig ontworpen, gerenoveerd, en volgens een hoge norm verfraaid om een opmerkelijk verblijf te verzekeren. Het comfort is een prioriteit, met eigenschappen met inbegrip van een lift, airconditioning, het verwarmen, WiFi, en een keuken met moderne toestellen volledig wordt uitgerust dat.
Deze flat omvat drie afzonderlijke slaapkamers en twee volledige badkamerss met walk-in douches. Het biedt ook een ruim het leven gebied met een het dineren ruimte en een het uitnodigen open-plankeuken aan. De flat past tot zeven gasten, met één tweepersoonsbed, drie eenpersoonsbedden, en een dubbel bankbed aan.
Het binnenlandse ontwerp volgt huidige esthetische tendensen, met modieus maar toch eenvoudig en comfortabel meubilair. Een evenwichtige combinatie kleuren en materialen geeft de ruimte een samenhangende blik. De opmerkelijke details omvatten elegante hydraulische tegelbevloering in de badkamerss en de gang. De keuken verdedigt zijn moderne ontwerp en hoogste-kwaliteitseigenschappen.
Fantastisch keus-u gaat van het houden.
Een voederbak kan worden verstrekt, behoudens beschikbaarheid. Gelieve te verzoeken om het minstens vijf dagen vóór uw aankomst.
De airconditioning is beschikbaar in elke ruimte van de flat.
Gelieve van nota te nemen: De centrale verwarming wordt geregeld door de bouwdiegemeenschap en is beschikbaar bij 7:00 a.m. aan 10:00 a.m., en opnieuw bij 6:00 p.m. aan middernacht, aan 21°C. wordt geplaatst.
Voor verblijven tussen 3 en 6 maanden, is de adminprijs de huur van een halve maand waard + 21% de BTW en tussen 7 en 11 maanden kost het de huur van één maand + 21% de BTW.
Gelieve te merken op dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk vóór het boeken.
Wij verheugen ons op het ontvangen van u!
Ac: Ja
De Telling van de slaapkamer: 3
Geleverde slaapkamer: Ja
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Ja
Droger: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 90
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja