Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Saint-Gilles Belgium EN Location longue durée Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies FR vivienda alquiler Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies ES Immobilie zum Mieten Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies DE affitto lungo termine Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies IT Huizen en appartementen te huur Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies NL Arrendamentos de longo prazo Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies PT долгосрочная аренда Saint-Gilles Berckmans-Hotel des Monnaies RU
« Terug

Kamer te huur Sint Gillis, België

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£693 GBP | $938 USD

Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 17 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
smoke Niet roken
check Tuin
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

Kamer te huur Sint Gillis, België

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het huis Parvis kan 13 Co-Homers in ruime ruimten ontvangen. De gevestigde Weg Henri Jaspar 112, het is natuurlijk dicht bij parvis maar ook dicht bij Hotel des Monnaies, met metro 2 en 6 en aan bus St Gilles Porte DE Hal, met bussen 123, 365a en W. Right centraal bij st-Gilles heeft dit mooie huis ook een verbazende binnenplaats met barbecue, een TVruimte en een gymnastiek.
De keuken is gebruikelijk uitgerust met ons handtekeningskabinet dat een koelkast, een bestek, pannen en potten en dishware omvat.
Zaal 05 in (verborgen) wordt ehuis gevestigd op parterrestreetside
Het heeft een privé badkamers en een toilet op de zelfde vloer.
De ruimte is 18sqm.
? SLECHTS MET de V.S., krijgt elke housemate hun eigen privé koelkast, een privé die kast, (met uw sleutel wordt gesloten) en ook privé verstrekte schotels.
Beweging-in \ uit: Ruzie-vrij met analyses beschikbaar voor 50€ elk.
De Flexibiliteit van het contract: Begin op eerste of zestiende van elke maand, met tweemaandelijkse betalingen. Domiciliation: Toegestaan voor uw gemak.
Er is ook een eerste installatieprijs, die al naar gelang de periode varieert waarvoor de huurder wenst om de ruimte te huren. De prijs is 300 euro voor contracten van minder dan 3 maanden, 150 euro voor contracten van 3 tot 6 maanden en geen prijs voor contracten van meer dan 6 maanden. Wij hebben proportioneel meer lasten afhankelijk van de lengte van het contract, zoals voor vereiste heropfrissing, normale slijtage en scheur en administratieve tijd. Voor onze extra lasten te bezoeken gelieve onze FAQ.
Mis niet deze ongelooflijke kans! Boek het vandaag en beveilig uw vlek in deze verbazende gemeenschap.
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 17
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Ja
Het vloeren: Hout
Tuin: Gedeeld
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Gedeeld
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Totale Grootte: 17
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 2070.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 20
De maximum Beperking van de Leeftijd: 35
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Avenue Henri Jaspar
Postcode: 1060
Plaats: Sint Gillis
Regio: Berckmans-Hotel des Monnaies
Provincie:
Land: België
Locatie:
Oppervlakte: 17 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Sint Gillis | Sint Gillis Studenten Kamer | Sint Gillis Kamer te huur | Sint Gillis Goedkoop Kamer | Sint Gillis Bedrijfsappartementen Kamer