Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Athens Greece EN Location longue durée Athens Attica FR vivienda alquiler Athens Attica ES Immobilie zum Mieten Athens Attica DE affitto lungo termine Athens Attica IT Huizen en appartementen te huur Athens Attica NL Arrendamentos de longo prazo Athens Attica PT долгосрочная аренда Athens Attica RU
« Terug

Kamer te huur Athene, Griekenland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£311 GBP | $421 USD

Beschikbaar van: zondag 1 februari 2026
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 10 m2
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
ac Airconditioning
wifi WiFi
check Tuin
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

Kamer te huur Athene, Griekenland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zaal met een Privé badkamers en een airconditioning
Een zeer aardige plaats op het het leven gebied van Athene-Exarheia en het huis is enkel 5 minuten gang van \; Panepistimio \; metro post en het vierkant Exarheia.
De ruimte is op de eerste verdieping van de vlakte aan de zijn achterkant van de flat, zo zeer vrij
DE FLAT
- Is op de 2de verdieping van een oud Atheens neoklassiek Historisch gebouw, die in Exarcheia wordt gevestigd dichtbij aan metro PANEPISTIMIO post.
met een aardig terras en een achterbalkon
ZAAL:
- Wordt geleverd met een bed van de koningingrootte (140x200cm), een garderobe, een spiegel, bedtribune & bedlichten en privé badkamers
DE ZAAL VAN DE WASSERIJ VAN DE KEUKEN \
- Het heeft een koelkast, een fornuis\ oven, en alles u moet koken
als ook wasserijruimte met wasmachine voor uw kleren.
BELEVINGSWAARDE:
- Van cursus is er WiFi Internet, vers beddegoed linens en de handdoeken, het gel van de Douche en de shampoo zullen worden verstrekt.
- Droogkap
- Koelkast
- Oven
- De Verwarmer van het water
- Koffie, theeën en Vruchten
Deze ruimte is in een aandeel vlak maar heeft het voordeel dat u het gevoel dat u geeft die. alleen weggaan. en dat omdat het in de eerste verdieping van de flat is en het heeft een privé badkamers\ toilet binnen de ruimte.
Recht in het hart van Athene, ideaal voor handelsreiziger en vrije tijds. het lopen afstand aan het Vierkant van het Syntagma (15 min), het Archeologische Museum van Athene (5min), de Akropolis (20 min), de Tempel van Zeus (20 min), het gebied Plaka (20 min), het Park Zappeion (15 min) en meer. Snelle en gemakkelijke toegang tot om het even welk punt van Athene door openbaar vervoer of taxi. Wordt gevestigd enkel 3 minuten van de Post Panepistimio van de Metro. 4 minuten aan busstation, staat u toe om de Akropolis en het kolonaki-elegante gebied van Athene met mooie gemerkte winkels zoals Lanvin, Maison Martin Margiela, Marc Jacobs gemakkelijk te bereiken en meer.
Er is ook een grote keus van winkels, bars, clubs en restaurants te onderzoeken. Binnen 500 meters zijn het Postkantoor, Metro (ondergrondse trein) o vele bestemmingen helemaal over Athene met inbegrip van de luchthaven en de overzeese haven, de luchthavenbus (5 eur voor een één uurdoorgang aan de luchthaven), taxistandplaats, tram aan de stranden, Kolonaki en vele restaurants, bureaus, hotels en winkels en parkerengarages als u een auto met u hebt.
Ook is het huis zeer dicht aan het Nationale Archeologische Museum van Heuvel Athene en Lycabettus waar u voor een gang kunt gaan van de panoramische en overweldigende mening van Athene genieten
Ac: Ja
Vriendschappelijke allergie: Ja
Het Terras van het balkon: Gedeeld
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 10
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Hout
Tuin: Gedeeld
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet: Ja
Internet omvatte: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Nr
Slot: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Nr
Toegestaan roken: Ja
Totale Grootte: 10
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 340.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
De maximum Beperking van de Leeftijd: 50
Nut:
Het water omvatte: ja
Het gas omvatte: ja
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: ja
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Zoodochou Pigis
Postcode: 106 78
Plaats: Athene
Regio: Attica
Provincie: Regio Athene
Land: Griekenland
Locatie:
Oppervlakte: 10 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda:
Parkeergelegenheid:
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue:
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
10
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Athene | Athene Studenten Kamer | Athene Kamer te huur | Athene Goedkoop Kamer | Athene Bedrijfsappartementen Kamer