Kamer te huur Athene, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Maandelijkse betaling: Voor huur 235 € plus nut (elektriciteit, heet water, en WiFi) ongeveer 135 € enz.
AMA (333812)
Gloednieuwe flat „met drie slaapkamers“, zonnige ruim, naast de metro post in centraal Athene (Vlakke B - Zaal 3) Alle ruimten in Vlakke B zijn luxueus, gloednieuw in een onlangs gebouwd flatgebouw, dat in centraal Athene „Kato Patissia“, in een veilige en stille straat wordt gevestigd. (Streptokok Argyropoulou. (verborgen telefoonaantal) Griekenland).
METRO „KATO PATISSIA“ de POST (groene lijn - M1) wordt gevestigd binnen 2-3 minuten lopend afstand van Vlakke B en van daar op u kan aan alle vervoersmiddelen verbinden om snel naar elke bestemming met een goedkoop kaartje (. Omonia, Syntagma, Monastiraki, Victoria, Zografou, Kalithea, Egaleo, Moeilijke situatie, Pireus, Kifissia, Luchthaven, enz.) te gaan. Er zijn ook extra middelen van vervoer (Bussen, karretjes, enz.) bij de zelfde afstand.
Hoewel Vlakke B op een stille straat wordt gevestigd, zijn er supermarkten, bakkerijen, apotheken, restaurants, koffie, bars, bioskopen, en andere opslag. In het algemeen, is het een buurt, die dagelijks nodig alles heeft.
Vlakke B is een luxueuze flat slechts met drie die slaapkamers, op de 1st verdieping worden gevestigd. Het heeft een lift, een balkon, een keuken, een badkamers, een centrale verwarming, een heet water, plafondventilatoren, enz.
Alle slaapkamers worden onlangs geleverd met WiFi, grote genoeg bedden, kasten, bureaus, bureaulampen, boekenkasten, linens, dekking, handdoeken, enz.
Het heeft een keuken met gloednieuwe elektrisch apparaten wordt uitgerust, . elektrische fornuis en oven, microgolf, ijskast, koffiemachine, broodrooster, boiler, werktuigen, platen, glazen, braadpannen, die lijst en stoelen, elektrisch ijzer, hairdryer, wasmachine, enz. eten die
Vlakke B heeft sq 66. de meters, de huur voor „ruimte 3“ is 235 € per maand plus een gemiddelde van 135 € per maand voor nut (elektriciteit, heet water, en WiFi) en voor de gemeenschappelijke de bouwuitgaven een gemiddelde van 20 € elke maand, of 345 € plus een gemiddelde van 165 € per maand voor nut (elektriciteit, heet water, en WiFi) en voor de gemeenschappelijke de bouwuitgaven op gemiddelde 20 € elke maand voor 2 personen. Als de gevraagde huurperiode minder dan 3 maanden is, dan zal de maandelijkse huur 10% meer of voor Juni, Juli zijn, en Augustus zal de huur meer 10% zijn.
Minimum verblijf 70 dagen.
Vriendschappelijke allergie: Ja
Het Terras van het balkon: Gedeeld
Kelderverdieping: Gedeeld
Badkamers: Gedeeld W allebei
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 13
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Steen
Tuin: Gedeeld
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: Gedeeld W allebei
Internet: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Nr
Slot: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Toilet: Gedeeld
Totale Grootte: 66
Wasmachine: Ja
Toegankelijke rolstoel: Ja
Wifi: Ja