2 Slaapkamers Appartement te huur Budapest, Hongarije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Grote Flat 2 van de Boulevard Slaapkamer
Spacoius, vernieuwde plaats met 2 zolders in een klassiek gebouw met lift.
Uitstekend voor vrienden!
Het moderne geleverde huis is in een perfect deel van de stad, in het trendy 7de district in Boedapest op het Grote district Boulevard.The zich tot meer multifaced en plaats van de leasure trendy vergadering steeds de hoogste centrumplaats heeft ontwikkeld, maar in een stil gepast land zien alle vensters aan de binnenbinnenplaats onder ogen.
Het ruime huis wordt gevestigd op de 1de verdieping in een het opleggen huis van het jaar 1920 en door lift onderhouden, werd het vernieuwd en verstrekte het moderne meubilair voor een op z'n gemak verblijf een volledig-uitgeruste keuken, een woonkamer, een afzonderlijke eetkamer, slaapkamer 2 op de zolders, evenals een badkamers heeft. Er zijn grote bank 2 en een op z'n gemak leunstoel in de woonkamer, een glaslijst, aan de muur bevestigde 50 \; De LEIDENE ceramische open haard van TV.The stelt een comfortabele atmosfeer en een prettige warmte in de wintertijd voor. De keuken heeft nieuwe equippments, met een vier-streek gasfornuis.an elektrische oven, een koelkast met diepvriezer, een microgolf, een elektrische ketel en de overvloed van aardewerk, cutleries kan van uw maaltijd in de afzonderlijke eetkamer genieten. De badkamers voorziet een badton, een gootsteen van spiegel, een toilet, een hairdryer en zelfs een wasching machine. De houten treden leidt aan de zolders met 2 afzonderlijke slaapkamers! Bedroom1 heeft een bed van de koningsgrootte, eveneens heeft bedroom2 een tweepersoonsbed. De verbinding van Wifi kan in de volledige flat worden gebruikt. De Engelse kanalen zijn ook beschikbaar. Er is werkplaats met bureau en bureaustoel en 1 ingebouwde en 1 walk-in garderobe.
Het huis van de opera is ongeveer 5 minuten van de hoofdingang. Binnen meter zijn er koffiebarren, bars, restaurants, met inbegrip van Bar 4-6, de beroemde Koffiebar van New York, kruidenierswinkel. Lijn 4-6 van de tram loopt op de Weg, die 24h de vervoerdienst verlenen 7 dagen per week om vele delen te bereiken en de aantrekkelijkheden rond Boedapest, u kunnen huisdag en nacht gemakkelijk worden. De universiteiten zijn dicht binnen 10 minuten.
Het Terras van het balkon: Nr
De Telling van de slaapkamer: 2
Geleverde slaapkamer: Ja
Gemeenschappelijk schoonmaken: Ja
Privé schoonmaken: Verklaar nietig
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Hout
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Internet: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Woonkamer: Privé
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
Totale Grootte: 72
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Kosten van het water omvatten: Ja
Wifi: Ja