Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Florence Italy EN Location longue durée Florence Tuscany FR vivienda alquiler Florence Tuscany ES Immobilie zum Mieten Florence Tuscany DE affitto lungo termine Florence Tuscany IT Huizen en appartementen te huur Florence Tuscany NL Arrendamentos de longo prazo Florence Tuscany PT долгосрочная аренда Florence Tuscany RU
« Terug

Kamer te huur Florence, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£257 GBP | $346 USD

Beschikbaar van: maandag 1 september 2025
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 140 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
pets Huisdieren toegestaan
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

Kamer te huur Florence, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

VOOR HUREN EEN BED IN EEN DUBBELE ZAAL BINNEN VIA KERSTMAN LUCIA
Deze onlangs vernieuwde flat, binnen via Kerstman Lucia, biedt u mooie volledig geleverde één enkele slaapkamer met privé badkamers aan. SLECHTS VOOR JONG WIJFJE! De luxeflat is volledig uitgerust en het heeft drie badkamerss, twee dubbele ruimten, en twee enige ruimten. De prijs van 415 euro bij maand is INCLUSIEF ALLEN!! De gedeelde slaapkamer heeft 2 eenpersoonsbedden, een bureau, en een garderobe met spiegeldeuren. Al Comfort moet hier u gevoelshuis maken:)
Dit die bezit in het centrum, Borgo Ognissanti, voor POLIMODA wordt gevestigd. De buurt wordt goed gediend door belevingswaarde: winkels, de restaurants, de supermarkt en de bars, en het zijn super met het verschillende deel van Florence door openbaar vervoer worden de verbonden dat.
TERUGKOMENDE TE BETALEN UITGAVEN:
euro 135 Nut. moeilijke situatie prijs, inclusief allen. Zijn grens inbegrepen het normale gebruik.
UITGAVEN SLECHTS EENMAAL TE BETALEN:
- DE PRIJS VAN HET AGENTSCHAP: een prijs van € 352 zal bij de ingang worden gevraagd, slechts eenmaal te betalen.
Deze agentschapprijs omvat controle en controlekosten, contractregistratie, onderhoudskosten, hulp in het geval van analyse van toestellen, groep specifieke hulp WA tijdens de volledige periode van verblijf.
- DE PRIJS DI HOUSINGANYWHERE VAN DE DIENST VAN ÉÉN KEER. Wanneer het boeken, wordt een éénmalige de dienstprijs vereist door het platform HousingAnywhere.
- STORTING: een storting van €870 wordt vereist bij de ingang, die aan het eind van de periode bij gebrek aan schade aan het bezit zal zijn teruggekeerd.
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
-
DITTA DI GESTIONE IMMOBILIARE bedriegt affittaPOSTO doppia LETTO in camera bagnocondiviso bedriegt unasingola, in centro VIA KERSTMAN LUCIA 2, BORGO OGNISSANTI, centralissimo van dallastazione van pochipassi DiSanta Maria Korte roman, accessoriato van ristrutturatolussuoso van appartamentonuovo completamente, bagni van l'appartamentoHa tre, Ha gepaste camere doppie e, gepaste singole. Prezzo è van IL bedriegt van het acqua luce gas van le spese utenze condominioe wifi TUTTO INCLUSO. INCLUSA NIET ARIA CONDIZIONATA PER L'ESTATE
UTENZE: €135 euro (acqua, luce, gas, condominio. + 10 EURO WIFI, TUTTO INCLUSO)
DEPOSITO: restituito € 870 een fijne locazione
BEGIN 01 septembre, minimumhuur tot 30 augustus settembre, finoal 30 van minimoaffitto agosto
onze agentschapprijs € 352 bij de zegel van het contract
Toegestaan dier: Bespreekbaar
Het Terras van het balkon: Privé
Badkamers: De gedeelde Meisjes van W
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 30
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: De gedeelde Meisjes van W
Internet: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Gedeeld
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Bespreekbaar
De Status van de huurder: Slechts studenten
Toilet: Gedeeld
Totale Grootte: 140
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Toegankelijke rolstoel: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 870.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 352.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
De maximum Beperking van de Leeftijd: 30
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: gedeeld
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Santa Lucia
Postcode: 50031
Plaats: Florence
Regio: Toscane
Provincie: Florence
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 140 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Florence | Florence Studenten Kamer | Florence Kamer te huur | Florence Goedkoop Kamer | Florence Bedrijfsappartementen Kamer | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Florence