1 Slaapkamers Appartement te huur Florence, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi huis voor huur dichtbij Florentijnse lungarni en Parco delle Cascine.
De flat is op het parterre van een aardig gebouw dat een stille, met weinig verkeer straat enkel stappen van Piazza het tramspoorlijn 1 van Paolo Uccello einde overziet. Het huis is volledig vernieuwd en geweest in uitstekende voorwaarde. Ideal voor een paar die Florence bezoeken, de flat bestaat uit een keuken, een grote dubbele slaapkamer, een volledige badkamers en een mooi balkon overziend de straat. Hier kunt u van talrijk comfort genieten: airconditioning, het verwarmen, WiFi Internet, TV, wasmachine, oven en veel meer.
Toegelaten betalingsmethodes:
Contant geld
De overdracht van de bank
Creditcard
PayPal
Andere kosten:
De registratieprijs van het contract: €100
Def. die (verplicht) schoonmaken: Het bedrag is beschikbaar in \; De diensten en uitgaven \; de sectie en zal bij controle worden betaald.
De prijzen van de flat: Ja, zijn zij inbegrepen in de huurprijs.
TARI (de Belasting van het Afval): Ja, is het inbegrepen in de huurprijs.
De wekelijkse tweewekelijkse \ maandelijkse schoonmakende (facultatieve) dienst \: €50 per de schoonmakende dienst.
Controle \ uit:
De tijden van de controle: Van 2:00PM aan 8:00PM.
De tijden van de controle: Door 10:00 AM.
Vereiste documentatie:
Het paspoort van het identiteitskaart \
De code van de belasting
Uw eigenaar spreekt:
Engels
Italiaans
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Ac: Ja
Het Terras van het balkon: Privé
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Tuin: Nr
Het verwarmen: Gas
Internet: Ja
Keuken: Privé
Keukengerei: Privé
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Nr
Totale Grootte: 38
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja