Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Florence Italy EN Location longue durée Florence Tuscany FR vivienda alquiler Florence Tuscany ES Immobilie zum Mieten Florence Tuscany DE affitto lungo termine Florence Tuscany IT Huizen en appartementen te huur Florence Tuscany NL Arrendamentos de longo prazo Florence Tuscany PT долгосрочная аренда Florence Tuscany RU
« Terug

Kamer te huur Florence, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£260 GBP | $350 USD

Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 110 m2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
smoke Niet roken
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(HousingAnywhere)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via HousingAnywhere.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar housinganywhere.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij housinganywhere.

email Gedekt door huurdersbescherming

close
email Gedekt door huurdersbescherming.

Stressvrije verhuizing
Als de verhuurder op het laatste moment annuleert of uw verhuizing vertraagt, krijgt u hulp bij het vinden van een andere plek of een tijdelijk hotelverblijf.
Snelle ondersteuning
Als er iets misgaat met uw boeking, kunnen wij u helpen het goed te maken.
Eenvoudige terugbetaling
Wij bewaren uw betaling totdat u verhuist. Als de plek niet aan de beschrijving voldoet, krijgt u uw geld terug.

U bent verzekerd van een stressvrije
verhuizing of uw geld terug!

Kamer te huur Florence, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Binnen de onze privé bouw met de FLAT van het MUSEUM van de naamKUNST, waar wij alle apartaments binnen in huur bij studenten hebben
De STREEK SANTO SPIRITO, IN de POSITIE van het CENTRUM, DICHTBIJ PIAZZA DE PITTI, kan aankomen lopend in elke plaats. wij houden van verblijf in het centrum.
Dichtbij is er bushalte, supermerkat, kleine winkels, bars, al dienst.
BED IN GEDEELDE SLAAPKAMER MET PRIVÉ BADKAMERS BINNEN DE SLAAPKAMER
Een nieuwe en op z'n gemak flat biedt u een bed in een gedeelde slaapkamer MET PRIVÉ BADKAMERS BINNEN SLAAPKAMER, binnen VIA SANT'AGOSTINO aan. De volledig geleverde flat bestaat uit een ingang, een keuken, een woonkamer, twee dubbele slaapkamers, 2 BADKAMERSS EN enige slaapkamer met terras. Al comfort moet hier u gevoelshuis maken:)
Dit bezit wordt gevestigd in het centrum, dichtbij VIERKANT SANTO SPIRITO, bij 2 minuten van PIAZZA DE PITTI, 5 minuten aan BORGO OGNISSANTI, 8 minuten aan school Polimoda. Het gebied is zeer aardig en stil en het wordt goed gediend door alle belevingswaarde; winkels, restaurants, en bars. Het openbaar vervoer voorziet hier u van de beste verbinding aan al deel van Florence.
TERUGKOMENDE TE BETALEN UITGAVEN:
De REKENINGEN omvat uitgavenWATER EN MACHT, WIFI EN de Nut van de FLAT. 110 EURO
GAS: ELKE MAAND 40 EURO (* NB: aan het eind van de huurperiode zal een aanpassing op daadwerkelijke consumptie voor nut SLECHTS GAS worden gemaakt.)
UITGAVEN SLECHTS EENMAAL TE BETALEN:
- DE PRIJS VAN HET AGENTSCHAP: de éénmalige agentschapprijs zal bij de ingang worden gevraagd, slechts eenmaal 352.00 EURO te betalen
Deze agentschapprijs omvat controle en controlekosten, contractregistratie, onderhoudskosten, hulp in het geval van analyse van toestellen, groep specifieke hulp WA tijdens de volledige periode van verblijf IN de TIJD van het BUREAU.
- DE PRIJS DI HOUSINGANYWHERE VAN DE DIENST VAN ÉÉN KEER. Wanneer het boeken, wordt een éénmalige de dienstprijs vereist door het platform HousingAnywhere.
- STORTING: een storting van € 880 wordt vereist bij de ingang, die aan het eind van de periode bij gebrek aan schade aan het bezit zal zijn teruggekeerd.
wij huren slechts met het regoular register van het huurcontract bij Italiaanse staat, zoals behoefte de wet, is er belasting voor register slechts één keer wanneer het contract van de tekenhuur rond 75 euro
Zich gelieve ervan bewust te zijn dat HousingAnywhere een online het boeken platform is. Daarom zijn ruilen van contactdetails en aanbieden van het bekijken niet mogelijk. Als u deze aanpassing zou willen reserveren, verzend me een het boeken verzoek of een bericht en uw tijd en beroep gelieve te vermelden. Ik verheug me op het ontmoeten van u!
Er is een mogelijkheid van AIR CONDITIONAIR, maar met extra prijs.
-
all'interno del lussuoso de FLAT van het MUSEUM van de condominioKUNST, DITTA DI GESTIONE IMMOBILIARE AFFITTA POSTO LETTO een studenti van ragazzoo ragazza, condiviso bedriegt altristudenti, van DAingresso van all'appartamentoè composto bedriegt spazioso van ampiosoggiorno de cameradoppia van cucinauna bedriegt proposta in camera van bagnoqui van ampiafinestra e, bedriegt doppia van de altracamera van appenafuori van ILbagno condiviso van de dallacamera bedriegt privato van het Haterrazzo van Lasingola che.
Niet bedriegt conguaglio c'è een fijne anno, fisso van ILprezzo è de advertentie eccezione del gas van le utenze incluse! c'e possibilità Di avere ARIA CONDIZIONATA IN CAMERA, de pagandoV.N. extra per l'ariacondizionata van La corrente che consuma.
Het Terras van het balkon: Gedeeld
De Telling van de slaapkamer: 1
Geleverde slaapkamer: Ja
De Grootte van de slaapkamer: 17
Privé schoonmaken: Nr
Kast: Ja
Bureau: Ja
Afwasmachine: Nr
Droger: Nr
Het vloeren: Laminaat
Tuin: Nr
Het verwarmen: Centraal
Het Geslacht van Housemates: De gedeelde Meisjes van W
Internet: Ja
Keuken: Gedeeld
Keukengerei: Gedeeld
Woonkamer: Gedeeld
Slot: Ja
Het Meubilair van de woonkamer: Ja
Het parkeren: Nr
De Muziek van het spel: Bespreekbaar
Registratie Mogelijke: Ja
Toegestaan roken: Buiten slechts
De Status van de huurder: Slechts studenten
Totale Grootte: 110
TV: Ja
Wasmachine: Ja
Wifi: Ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 880.00 (EUR)
De Prijs van het Bureau: 352.00 (EUR)
De minimum Beperking van de Leeftijd: 18
De maximum Beperking van de Leeftijd: 27
Nut:
Het water omvatte: nr
Het gas omvatte: nr
De elektriciteit omvatte: nr
Internet omvatte: nr
Badkamers: privé
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Sant'Agostino
Postcode: 50125
Plaats: Florence
Regio: Toscane
Provincie: Florence
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 110 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Kenmerken eigendom:
Banken:
Leunstoelen:
Television: check
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
13
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Florence | Florence Studenten Kamer | Florence Kamer te huur | Florence Goedkoop Kamer | Florence Bedrijfsappartementen Kamer