Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Trinidad Cuba EN Location longue durée Trinidad Sancti-Spiritus FR vivienda alquiler Trinidad Sancti-Spiritus ES Immobilie zum Mieten Trinidad Sancti-Spiritus DE affitto lungo termine Trinidad Sancti-Spiritus IT Huizen en appartementen te huur Trinidad Sancti-Spiritus NL Arrendamentos de longo prazo Trinidad Sancti-Spiritus PT долгосрочная аренда Trinidad Sancti-Spiritus RU
« Terug

Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€486 EUR | £416 GBP | $560 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 5
Badkamers: 5
Maximale bezetting: 14 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"lazaro"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Wasserij

Martha en Lazarus de herberg zijn een familie die 5 comfortabele ruimten met een totale capaciteit voor 14 mensen huurt, die het ideaal maken voor grote groepen vrienden en families. Het wordt gevestigd in één van de hoofdstraten van Trinidad, aangezien het enkel 100 meters van de uitgang van de stad naar het strand van La Boca en binnen het lopen afstand van het koloniale deel van stad is waar u van de belangrijkste toeristencentra kunt genieten open aan internationaal toerisme. Op het bereiken van de stad aangeboden wordt u verwacht indien gewenst op het punt van aankomst en thuis en een fruitcocktail of een vrije drank als onthaal. De 5 ruimten met airconditioning zijn met airconditioning, hebben ventilators en grote vensters. De badkamerss zijn privé binnen elke ruimte, met heet en koud water 24/7. Martha en Lazarus, de gastheren, is zeer vriendschappelijke mensen die u over om het even welk onderwerp geïnformeerd zullen houden u over de stad wilt en de beste plaatsen zal adviseren. Zij specialiseren zich in het maken van uitstekende die schotels op verse zeevruchten en typisch voedsel van Cuba worden gebaseerd. Nota: Bevestig en bevestig de reserve twee dagen vóór aankomst opnieuw. Anders riskeert u verliezend de reserve. Informeer de familie over zijn uur van aankomst en zal wordt verwacht op het punt van aankomst.
Lokale Belevingswaarde:
Lokale Bushalte
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Room 2 (134901)
Room 2 525 /Nacht | 3.094 /Week | 13.426 /Maand (CUP)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Room 3 (134902)
Room 3 525 /Nacht | 3.094 /Week | 13.426 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Room 4 (134903)
Room 4 525 /Nacht | 3.094 /Week | 13.426 /Maand (CUP)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Room 5 (134904)
Room 5 525 /Nacht | 3.094 /Week | 13.426 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
Room 1 (134900)
Room 1 525 /Nacht | 3.094 /Week | 13.426 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


lazaro
email Hoe te boeken?
Neem contact op met lazaro om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 14 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (2) rate

avatar Beoordeling : (2) rate
Lazaro was nice enough but the room leaves a lot to be desired in terms of toilet being a little annoying and no hot water either as was advertised.
Geschreven doo: (Australia), Bezoek Date: November 2016, Bron: Homestay
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Kamer te huur in Trinidad | Trinidad Studenten Kamer | Trinidad Kamer te huur | Trinidad Goedkoop Kamer | Trinidad Bedrijfsappartementen Kamer