Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Alleppey India EN Location longue durée Alleppey Alleppey FR vivienda alquiler Alleppey Alleppey ES Immobilie zum Mieten Alleppey Alleppey DE affitto lungo termine Alleppey Alleppey IT Huizen en appartementen te huur Alleppey Alleppey NL Arrendamentos de longo prazo Alleppey Alleppey PT долгосрочная аренда Alleppey Alleppey RU
« Terug

Kamer te huur Alleppey, India

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€293 EUR | £254 GBP | $343 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 8 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Suresh"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Alleppey, India

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Computer Terras De Toegang van Internet Wasserij Tuin Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam: type: De hond leeft binnen: 1

"Atithi Devo Bhava".... Het middel, de gast is gelijkwaardig aan de God. Indiërs beschouwen als het een reusachtige eer om gasten in hun huis te hebben, en van hun manier aan gelieve hen uit te gaan. Thereâ ? ? s niets houdt van Indische gastvrijheid. Wij nodigen u aan stap terug naar een fabelachtige era van van alle tijden verbetering en gastvrijheid in dit grote Herenhuis van de Kassieboom uit in Marari, Alleppey. Wij bieden u 01 reeksruimte en 02 dubbele ruimten aan. De Privé Engelse reeks van de „handtekening“ kan zich een kleine familie, Slaap veroorloven 04 mensen met woonkamer, 42â het ? vlakke scherm ³ & DVD, balkon, die en het koken gebied scheiden dineren. „Klassiek“ - Tweepersoonsbedruimte met 22â het ? vlakke scherm  & DVD, Maximum van 02 mensen die een ruimte delen. Alle ruimten zijn in een bijlageuitbreiding van hoofdhuis met privé achteringang. De Zalen kunnen zijn één van beiden tweeling/een dubbel/kiezen uit. Elke ruimte is in bijlage met een westelijk toiletsysteem met voorziening van heet en koud water. De vrije toegang van WiFi wordt verleend om u te helpen uw status en postvakantiefoto's aan uw vrienden en familie bijwerken. In het geval van een stroomuitval, is er een reserveomschakelaar, die macht zonder bericht zal herstellen. Geniet van het verse, aromatische en op smaak gebrachte die voedsel van Kerala met Kokosnoot wordt gemengd op een blad van de Banaan wordt gediend. Mijn mum is een prachtige kok en houdt van de traditionele maaltijd van Kerala te koken. Zij zou u ook haar in de keuken laten bijstaan zodat kon u leren hoe te om het authentieke voedsel van Kerala te koken. In tegenstelling tot een hotel, waarborgt de Hoeve van het Herenhuis van de Kassieboom dat de gasten overvloed van individuele aandacht ontvangen. Als gast, is de nadruk op u, en uw houdt van en voorkeur. Wij hopen u achter gelukkig geheugen van uw tijd met ons en verblijf in aanraking! draagt.
Lokale Belevingswaarde:
Strand
Bibliotheek
Winkelend Centrum
Visserij
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Bioskoop
Museum
Pretpark
De Sporten van het water
Restaurant
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Signature Studio Suite (152676)
Signature Studio Suite 3.929 /Nacht | 24.917 /Week | 95.016 /Maand (INR)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: ensuite
SIGNATURE- Private en suite can afford a small family in Two Bedrooms, Sleeps 04 people with living, dining rooms, balcony and separate cooking area. All rooms are in an annex extension of main house with private back entrance.
Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Laden, Garderobe, Haardroger,
Classic Standard Double (175962)
Classic Standard Double 1.241 /Nacht | 7.961 /Week | 30.294 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: ensuite
Standard Non A/c Double room for a couple.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Laden, Garderobe, Haardroger,
Classic Deluxe Double (152677)
Classic Deluxe Double 1.654 /Nacht | 10.236 /Week | 38.875 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: ensuite
ClASSIC- Air Conditioned Double bed room with 22” flat screen & DVD, Maximum of 02 people sharing a room. Rooms is in an annex extension of main house with private back entrance.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Airconditioning, Laden, Garderobe, Haardroger,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Suresh
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Suresh om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Alleppey
Regio: Alleppey
Provincie:
Land: India
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 8 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Kamer te huur in Alleppey | Alleppey Studenten Kamer | Alleppey Kamer te huur | Alleppey Goedkoop Kamer | Alleppey Bedrijfsappartementen Kamer