Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Jaipur India EN Location longue durée Jaipur Jaipur FR vivienda alquiler Jaipur Jaipur ES Immobilie zum Mieten Jaipur Jaipur DE affitto lungo termine Jaipur Jaipur IT Huizen en appartementen te huur Jaipur Jaipur NL Arrendamentos de longo prazo Jaipur Jaipur PT долгосрочная аренда Jaipur Jaipur RU
« Terug

Kamer te huur Jaipur, India

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€209 EUR | £181 GBP | $245 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 2 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Kuldeep"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Jaipur, India

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Computer Fietsen voor gebruik De Toegang van Internet Wasserij

Mijn Naam Kuldeep (Leeftijd 46 yrs) ik houd van ontmoet nieuwe mensen en maak vriendschap met hen, is het huisverblijf beste manier om nieuwe mensen te ontmoeten en vriendschap met hen te maken. wij zijn lid 4 in mijn familie met inbegrip van me, is Mijn vrouw Pushpa een leraar (Leeftijd 43 yrs), Mijn Zoon Gunu in klasse 08th (12yrs) en Mijn Pink van de Dochter in klasse elfde (Leeftijd 15 yrs). Ik heb goede ervaring van het verblijf van het Huis en veel gast blijven in ons huis sinds 2005, zal ik hen Jaipur tonen, houd ik van het biking van de Motor, het cirkelen en trekking. Ik schik het cirkelen en trekkingsreis voor onze mijn gast in kant, van Jaipur aan mijn dorp (u hebben de gezien Indische dorpen??). Ik gaf aantrek veel de reis van de motorfiets aan Jaipur aan Agmer, Pushkar, Udiapur, Jodhpur, Jailsamer, Bikaner en terug naar Jaipur voor 7 Nachten. De reis van de trekking aan van Jaipur aan mijn dorp (180 km) voor 7 tot 8 nachten en u kan land van kant van Rajasthan genieten.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Kamers te huur:
Om Shanti (Meditation) (160871)
Om Shanti (Meditation) 931 /Nacht | 5.687 /Week | 21.609 /Maand (INR)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld
This room is a double room for 1 person or for a couple, it is on the ground floor. Room is clean and have good ventilation.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Kuldeep
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Kuldeep om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Jaipur
Regio: Jaipur
Provincie:
Land: India
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
15
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Jaipur | Jaipur Studenten Kamer | Jaipur Kamer te huur | Jaipur Goedkoop Kamer | Jaipur Bedrijfsappartementen Kamer