Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Havana Cuba EN Location longue durée Havana Havana FR vivienda alquiler Havana Havana ES Immobilie zum Mieten Havana Havana DE affitto lungo termine Havana Havana IT Huizen en appartementen te huur Havana Havana NL Arrendamentos de longo prazo Havana Havana PT долгосрочная аренда Havana Havana RU
« Terug

Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€866 EUR | £741 GBP |

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 5
Badkamers: 5
Maximale bezetting: 10 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Naylim"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras De Toegang van Internet Wasserij Gymnastiek thuis

Het huis van Idania wordt gevestigd in een koloniaal stijlgebouw in één van de beroemdste straten van Oud Havana: Bischop. Het bestaat uit 3 vloeren. Origineel ontwerp, antiek meubilair, onlangs geremodelleerd, modern materiaal, 4 terrassen. Alle plaatsen van belang in Oud Havana zijn zeer dicht. Het heeft airconditioning, hete en koude water, ijskast, telefoon. Er zijn twee ruimten die badkamerss delen. De belangrijkste vierkanten van deze sector van Havana zijn die van Wapens, van San Francisco, Oude, één van Christus en één van de Kathedraal. Pour sa part, zijn zijn kastelen de Drie Koningen van Morro, de Koninklijke Kracht, San Salvador DE La Punta en Atares. Zijn opmerkelijkste die sterkte is dat van de Straat van San Obispo van de Straat van Cuba wordt gezien, is de Straat Obispo van Januari 2017 één van de beroemdste en bezige die straten van Havana in de gemeente van Oud Havana worden gevestigd. De voertuigen zijn belemmerd van het gaan door het.  de winkels, de restaurants, de ambachtverkoop, de boekhandels, de musea, de oude apotheken en de mooie architectuur van de huizen en de omringende gebouwen maken het één van de essentieelste plaatsen in de stad. Het is de langste Boulevard in Havana, en als de voetganger het van Avenida del Puerto naar Zulueta overgaat, en beslist door de portalen van de Universele bouw van de Kunst van het Nationale Museum van Beeldende kunsten en dan door het Central Park verder te gaan. Het kan vrijwel met Bulevar DE San Rafaël binden behorend tot de gemeente van Centro Habana. Duizenden Cubanen en toeristen lopen door het elke dag. Plaatst:  het paleis van de Algemene Kapiteins paradeert het Nationale Museum van de grond van Biologie van Bischop 463, Markt van Cuba van het Museum van de Bar van Tailoring2 Gr Floridita de Numismatische het Huis van „La Luvia DE Oro“ LibrerÃa Fayad JamÃs3 van het Ministerie van La Moderna PoesÃa van Mayorazgo Recio LibrerÃa van de Bibliotheek van Financiën en van de Prijs „Rubén MartÃnez Villena“ het Huis de Universiteit van het Water van „La Tinaja“ van het Cubaanse Boek nimo4 Institute5 Café Parijs van San Jerà ³
Lokale Belevingswaarde:
Gymnastiek
Strand
Bibliotheek
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Bioskoop
Museum
Restaurant
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Kamers te huur:
hab 1 (188822)
hab 1 40 /Nacht | 279 /Week | 999 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Laden, Garderobe, Haardroger,
hab 2 (188823)
hab 2 40 /Nacht | 279 /Week | 999 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Very comfortable private room with balcony
Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
Room 2 (188824)
Room 2 40 /Nacht | 279 /Week | 999 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
hab 4 (203253)
hab 4 61 /Nacht | 387 /Week | 1.471 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: ensuite
This room shares the bathroom with number 5
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
hab 5 (203254)
hab 5 40 /Nacht | 279 /Week | 999 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Share bathroom with 4
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Airconditioning, Laden, Koelkast, Haardroger,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Naylim
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Naylim om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 10 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (2) rate

avatar Beoordeling : (2) rate
Yoanne n'a pas pu nous recevoir et nous a envoyé vers une autre casa (très bien)
Geschreven doo: (France), Bezoek Date: December 2017, Bron: Homestay
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Kamer te huur in Havana | Havana Studenten Kamer | Havana Kamer te huur | Havana Goedkoop Kamer | Havana Bedrijfsappartementen Kamer