Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Santa-Clara Cuba EN Location longue durée Santa-Clara Villa-Clara FR vivienda alquiler Santa-Clara Villa-Clara ES Immobilie zum Mieten Santa-Clara Villa-Clara DE affitto lungo termine Santa-Clara Villa-Clara IT Huizen en appartementen te huur Santa-Clara Villa-Clara NL Arrendamentos de longo prazo Santa-Clara Villa-Clara PT долгосрочная аренда Santa-Clara Villa-Clara RU
« Terug

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€538 EUR | £467 GBP | $628 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 2 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Obniel"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Huisdieren bij het bezit: Naam: type: De hond leeft binnen: 1

Het huis van Obniel, bepaalde de plaats van een paar blokken van het centrale vierkant van Santa Clara, is een ideale aanpassing om van de aantrekkelijkheden van de stad te genieten, zal ter beschikking een afzonderlijke ruimte hebben, comfortabel en comfortabel en u kunt andere gebieden van het huis met uw gastheer, een vriendelijke en gastvrije persoon delen die u gevoel thuis zullen maken. Het is een flat op het eerste niveau van een gebouw met meerdere gezinnen met drie die vloeren wordt gevestigd in het midden van vorige eeuw worden gebouwd, hebben de gasten ter beschikking een comfortabele en comfortabele ruimte met afzonderlijke badkamers en kunnen met de gastheer de ruimte en het ontbijtgebied delen dat. De ruimte wordt betreden door de woonkamer van het huis, verwarmd en met ijskast uitgerust en TV, heeft een beklede leunstoel, een tweepersoonsbed en een kast met rek en planken voor kleren en andere bezittingen. De badkamers heeft een wasbak op voetstuk, toilet en toilet voor het baden met koud en heet water in de douche
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Park
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Kamers te huur:
Room No. 1 (208064)
Room No. 1 644 /Nacht | 3.894 /Week | 15.071 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Obniel
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Obniel om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santa-Clara
Regio: Villa-Clara
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Santa-Clara | Santa-Clara Studenten Kamer | Santa-Clara Kamer te huur | Santa-Clara Goedkoop Kamer | Santa-Clara Bedrijfsappartementen Kamer