Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Santiago-De-Cuba Cuba EN Location longue durée Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba FR vivienda alquiler Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba ES Immobilie zum Mieten Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba DE affitto lungo termine Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba IT Huizen en appartementen te huur Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba NL Arrendamentos de longo prazo Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba PT долгосрочная аренда Santiago-De-Cuba Santiago-De-Cuba RU
« Terug

Kamer te huur Santiago-De-Cuba, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€531 EUR | £454 GBP | $613 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 2 maand
Kamers te huur: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 8 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Rodolfo"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Santiago-De-Cuba, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras De Toegang van Internet Wasserij Tuin Parkeren

Mijn huis wordt gevestigd in het Park Baconao, precies op Siboney Strand, ongeveer 100 meters van de openbare bar van het zelfde. Het huis heeft drie niveaus, op het eerste niveau heeft een terras, een kleine die keuken voor gebruik wordt uitgerust, en twee ruimten voor huur, elke ruimte heeft twee bedden 3/4, die omhoog een groot bed, één enkel bankbed samen maken, dat in totaal zes mensen tussen de twee ruimten zal huisvesten, de ruimten hebben airconditioning en elke men heeft binnen een badkamers met koud en heet water, naast het hebben van onafhankelijke uitgang aan de straat. De eerste verdieping heeft gemeenschappelijke gebieden zoals een grote woonkamer en een eetkamer, evenals de keuken, en twee ruimten voor gebruik door de eigenaars. Â in het derde niveau is de derde ruimte voor huur die twee bedden 3/4, een kleine pantri voor de uitwerking van een paar ingewikkelde maaltijd, evenals uw badkamers heeft, wordt deze ruimte omringd door een groot terras, van het kunt u van een schitterend landschap genieten, overziend het overzees, de bergen, en van het kunt u een prettige zonsondergang zien die voor het Westen moet worden gevestigd, heeft ook onafhankelijke uitgang aan de straat door een trap aan de kant van het huis. Wij bieden de gastronomische diensten, door overeenkomst aan, hebben wij een personeel dat het werk als vertaler, om de stad te reizen, wandeling die, het snoking, met materiaal, bezoeken aan toerist duiken plaatst, professionele masseurs, die esthetische en therapeutische massages uitvoeren, dit alles zijn een tijd in de plaats die wij ook samen met de Jachthaven van huisLa # hebben gewerkt 21 die als een volledig huis wordt gehuurd, dat wanneer noodzakelijk tussen # 19 en # 21 wij tot 12 mensen, voor uw informatie konden huren. Verklarende nota: De eigenaars van het huis delen gemeenschappelijke ruimten naast levend in het huis, zodat keer ik om te verduidelijken terug elk van de drie ruimten onafhankelijke ingang en uitgang aan de straat heeft zodat moet u niet door binnenhuis gaan. Nota 2: Wij bieden een licht ontbijt inbegrepen in de ruimtebetaling aan, als u een bnaklunch wilt maken u om de orde moet verzoeken.
Lokale Belevingswaarde:
Strand
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Kamers te huur:
room 2 (209497)
room 2 609 /Nacht | 3.847 /Week | 14.695 /Maand (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:
room 3 (209498)
room 3 609 /Nacht | 3.847 /Week | 14.695 /Maand (CUP)
Capaciteit: 2 personen | Bed: tweeling | Type badkamer: privaat
This room is located on the third floor of the house, so it is a great viewpoint, from its very large terrace you can see the sea, the mountains, and every afternoon you can see a magnificent sunset.
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Laden, Garderobe, Koelkast,
Room 1 (209496)
Room 1 609 /Nacht | 3.847 /Week | 14.695 /Maand (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Garderobe, Koelkast,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Rodolfo
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Rodolfo om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santiago-De-Cuba
Regio: Santiago-De-Cuba
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 8 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Kamer te huur in Santiago-De-Cuba | Santiago-De-Cuba Studenten Kamer | Santiago-De-Cuba Kamer te huur | Santiago-De-Cuba Goedkoop Kamer | Santiago-De-Cuba Bedrijfsappartementen Kamer