Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Havana Cuba EN Location longue durée Havana Havana FR vivienda alquiler Havana Havana ES Immobilie zum Mieten Havana Havana DE affitto lungo termine Havana Havana IT Huizen en appartementen te huur Havana Havana NL Arrendamentos de longo prazo Havana Havana PT долгосрочная аренда Havana Havana RU
« Terug

Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£594 GBP | $807 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Raúl"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Wasserij

 Ik bied een aardige verblijf en een gastvrijheid in mijn prettige, ruime, stille, veilige en comfortabele ruimte met een moderne architectuur aan. Het is een privé ruimte met airconditioning, twee tweepersoonsbedden, TV, privé badkamers, koud en heet water, minibar onder anderen. Het heeft in het hart van het Historische Centrum van Patrimonium van het Mensdom van Havana (Oud Havana) het verklaarde, bij de hoek van de populaire en beroemde Boulevard van de Bischop de plaats bepaald van en Capitol Hill, musea, gehemelten, Gr Floridita, Bodeguita del Medio, het Vierkant van de Kathedraal, en velen andere bedrijfs, toeristische en historische plaatsen genaderd. Mijn huis is een paar notulen in auto van de Stranden van het Oosten. Ik zal het huis met de gasten delen en zal een licht ontbijt aanbieden.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Kamers te huur:
Raul (219519)
Raul 23 /Nacht | 162 /Week | 699 /Maand (EUR)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Raúl
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Raúl om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Havana | Havana Studenten Kamer | Havana Kamer te huur | Havana Goedkoop Kamer | Havana Bedrijfsappartementen Kamer