Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Trinidad Cuba EN Location longue durée Trinidad Sancti-Spiritus FR vivienda alquiler Trinidad Sancti-Spiritus ES Immobilie zum Mieten Trinidad Sancti-Spiritus DE affitto lungo termine Trinidad Sancti-Spiritus IT Huizen en appartementen te huur Trinidad Sancti-Spiritus NL Arrendamentos de longo prazo Trinidad Sancti-Spiritus PT долгосрочная аренда Trinidad Sancti-Spiritus RU
« Terug

Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€606 EUR | £518 GBP | $698 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 7 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Berta"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik Wasserij

La SantÃsima Trinidad, derde dorp in Cuba door de Spaanse conquistador Diego Velà ¡ zquez DE Cuellar in 1514 wordt opgericht die. Trinidad wordt beschouwd de als museumstad van Cuba en de Caraïben. Deze oude stad is één van de plaatsen die de status van een Plaats van de Erfenis van de Wereld door Unesco samen met de Vallei van de Molens van de Suiker in 1988 voor al zijn erfenis, natuurlijke en historische waarden verdienden. In dit geval die bieden wij u Hostal La Lluvia DE Oro, een huis net in het centrum van de stad wordt gevestigd aan die twee comfortabele en onafhankelijke ruimten op het tweede niveau plus 2 terrassen heeft waar u van een prettige atmosfeer kunt genieten. Beide ruimten met airconditioning, droogkap, minibar, badkamers met heet en koud water 24 uur per dag. Elke ruimte heeft een terras, heeft één van de ruimten twee beddencamera's met capaciteit voor 4 mensen en met een camerabed en een personeel met capaciteit voor 3 mensen. Ik leef in het bezit. Meest dichtbijgelegen bezienswaardigheden: Romantische musea (, Geschiedenis, Architectuur, Archeologie, enz.). Cultural centers (Casa de la Trova, House of Music, La Canchánchara Tavern, Bodeguita del Medio, etc). De Koffie van de Opslag van galerijen, koffiewinkels, restaurants. De markten van de ambacht. Benzinestations. Banken (CADECA, Internationale Financieel, Populaire Bank van Krediet en Handel,). ATM (ATM). De Terminal van de bus. De Stranden van Taxis (Ancà ³ n, het beste op de zuidenkust van Cuba). De Marlijn Wifi van de jachthaven. De agentschappen van het toerisme (Cubatur, Cubanacan, Havanatur, Paradijs). Het Bedrijf van de telefoon. De diensten en faciliteiten: Welkom cocktailAirconditioner. Koud en heet water 24 uur per dag. Ontbijt. Het Diner van de Lunchen van snacks. Terras. Droogkap    Â. Verkoop van typische trinitarian stoffen. Manicure en Pedicure. Reis aan de stad met een gids. Spaanse lessen. De reizen van het Paard   Â. Garage/Parkeren. Cabine. Van v.TV van elektriciteit 110 & 220 het Vlakke scherm. Minibar. Internet WIFI. Veilig. De dienst van de wasserij. De klassenMassage van de dans. Spel van domino in familie. Barman. Huur van fietsen Duik. Beheer van het onderbrengen en overdracht aan andere steden.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Kamers te huur:
Room 2 (227629)
Room 2 691 /Nacht | 4.393 /Week | 16.741 /Maand (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat
Room with air conditioning, hair dryer, minibar, bathroom with hot and cold water 24 hours a day. It has one with a camera bed and a staff with capacity for 3 people.
Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Koelkast, Haardroger,
Room 1 (227565)
Room 1 691 /Nacht | 4.310 /Week | 16.741 /Maand (CUP)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Berta
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Berta om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 7 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Kamer te huur in Trinidad | Trinidad Studenten Kamer | Trinidad Kamer te huur | Trinidad Goedkoop Kamer | Trinidad Bedrijfsappartementen Kamer