Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Trinidad Cuba EN Location longue durée Trinidad Sancti-Spiritus FR vivienda alquiler Trinidad Sancti-Spiritus ES Immobilie zum Mieten Trinidad Sancti-Spiritus DE affitto lungo termine Trinidad Sancti-Spiritus IT Huizen en appartementen te huur Trinidad Sancti-Spiritus NL Arrendamentos de longo prazo Trinidad Sancti-Spiritus PT долгосрочная аренда Trinidad Sancti-Spiritus RU
« Terug

Kamer te huur Trinidad, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£337 GBP | $453 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 7 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Rebeca Barbara"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Trinidad, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik wasserij

De herberg is een het onderbrengen huis dat met familie wordt gehuurd. Het wordt gevestigd op Calle Colón, in een bevoorrechte plaats, omdat het door de beste restaurants in de stad, in het bijzonder het restaurant San José wordt omringd. Ook zeer dicht aan de Huizen van de Uitwisseling van de Munt (CADECA) en Vierkant Carrillo dat het centrum van de stad merkt. Van dit huis kunt u de Burgemeester van het Plein in 5 minuten bereiken, wat het Historische Gebied van het Centrum of van het Monument van †‹â€ ‹de stad bepaalt. Het huis heeft voor zijn gasten een ruimte, 2 ruimten met airconditioning met privé badkamers elk. Elke badkamers heeft een permanente levering van koud en heet water. Het heeft ook een keuken met een ijskast en alles noodzakelijk voor zijn ingezetenen wordt uitgerust om hun voedsel voor te bereiden, hoewel u om de gastronomische dienst aan de eigenaars van het huis kunt verzoeken dat. De eigenaars van het bezit leven volgende deur, hebben zij ervaring bij het behandelen van toeristen aangezien één van hen in een hotel zoals Carpetera verscheidene jaren werkt. Zij zijn altijd beschikbaar aan antwoordvragen van hun gasten, om excursies en de beste plaatsen te adviseren om in de villa te bezoeken. Het boek in dit huis en informeert de familie over uw aankomsttijd om op u op het punt van aankomst te wachten.
lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Park
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Room 2 (233592)
Room 2 13 /Nacht | 90 /Week | 388 /Maand (EUR)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer:
Room 1 (233591)
Room 1 13 /Nacht | 90 /Week | 388 /Maand (EUR)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Rebeca Barbara
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Rebeca Barbara om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Trinidad
Regio: Sancti-Spiritus
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 7 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
9
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Kamer te huur in Trinidad | Trinidad Studenten Kamer | Trinidad Kamer te huur | Trinidad Goedkoop Kamer | Trinidad Bedrijfsappartementen Kamer