Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Santa-Clara Cuba EN Location longue durée Santa-Clara Villa-Clara FR vivienda alquiler Santa-Clara Villa-Clara ES Immobilie zum Mieten Santa-Clara Villa-Clara DE affitto lungo termine Santa-Clara Villa-Clara IT Huizen en appartementen te huur Santa-Clara Villa-Clara NL Arrendamentos de longo prazo Santa-Clara Villa-Clara PT долгосрочная аренда Santa-Clara Villa-Clara RU
« Terug

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€974 EUR | £846 GBP | $1.137 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 3 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Erick"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Santa-Clara, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: De Toegang van Internet Tuin Parkeren

    de gastheren, Irvin en Loana, levend op de benedenverdieping, zijn zij een gelukkig paar met twee kleine kinderen, die altijd zich op de behoeften van hun gasten richten. Ondanks het spreken van het geen Engels vloeiend, kunnen allebei informatie over plaatsen en gebeurtenissen in de stad verstrekken. Zij proberen altijd om het even welk probleem op te lossen dat zich kan voordoen en zij van aan gelieve de gasten te houden, maakt het deel uit van hun het werkbeleid. Zoals gebruikelijk in andere herbergen in Cuba, is het aangeboden voedsel overvloedig. Irvin en Loana, de eigenaars van Hostal La Cima leven op de benedenverdieping van het gebouw, en zijn altijd beschikbaar om hun gasten te helpen, die informatie zoals plaatsen en gebeurtenissen in de stad verstrekken.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Park
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Kamers te huur:
Apt 1 (242032)
Apt 1 896 /Nacht | 6.359 /Week | 27.284 /Maand (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Erick
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Erick om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Santa-Clara
Regio: Villa-Clara
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 3 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
8
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Santa-Clara | Santa-Clara Studenten Kamer | Santa-Clara Kamer te huur | Santa-Clara Goedkoop Kamer | Santa-Clara Bedrijfsappartementen Kamer