Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Babati-Manyara Tanzania EN Location longue durée Babati-Manyara Babati Manyara FR vivienda alquiler Babati-Manyara Babati Manyara ES Immobilie zum Mieten Babati-Manyara Babati Manyara DE affitto lungo termine Babati-Manyara Babati Manyara IT Huizen en appartementen te huur Babati-Manyara Babati Manyara NL Arrendamentos de longo prazo Babati-Manyara Babati Manyara PT долгосрочная аренда Babati-Manyara Babati Manyara RU
« Terug

Kamer te huur Babati-Manyara, Tanzania

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€347 EUR | £301 GBP | $405 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 2 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Prophet-Mayco"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Babati-Manyara, Tanzania

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Wasserij Parkeren

Dit is mayco van Babati Manyara Tanzania, am een mens die op de leeftijd van 38 met één jong geitje 4.aste vrouw Mijn naam kilinga is van Mayco Ndeti ik geboren was en in Arusha Tanzania groeide, school ik in verschillende scholen die ik met de rente van Toerisme ben gegroeid, in 2014 begon ik mijn klein bedrijf door de naam de Leeuw van reisbureaus Ngorongoro, breid ik de zaken uit hoewel de steun van lokaal en internationaal Toerisme, in 2016 ik de zaken begon van het huisverblijf, werd dit aangemoedigd. door de manier ik toerist aan Tanzania zag komen en zonder de Afrikaanse levensstijl te ervaren wegging, die een moeder, een vader en kinderen de Afrikaanse manier is. Daarom van aangezien ik een huisverblijf heb waar ik Trourist ontvang die wensen om met yfamilie te blijven die de woonkamer delen, dinning ruimte, maar hebbend een verschillende bedruimten. Ook geef ik bezoekers een kans om onze keuken te delen en moet hun beste schotel voorbereiden, en ook leren hoe te om de beste schotel voor te bereiden en ook te leren hoe te om de Afrikaanse schotels voor te bereiden ben vrij om met me 24/7 mee te delen
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Habari (247001)
Habari 61.213 /Nacht | 338.126 /Week | 1.011.465 /Maand (TZS)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: gedeeld

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Prophet-Mayco
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Prophet-Mayco om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Babati-Manyara
Regio: Babati Manyara
Provincie:
Land: Tanzania
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Babati-Manyara | Babati-Manyara Studenten Kamer | Babati-Manyara Kamer te huur | Babati-Manyara Goedkoop Kamer | Babati-Manyara Bedrijfsappartementen Kamer