Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Havana Cuba EN Location longue durée Havana Havana FR vivienda alquiler Havana Havana ES Immobilie zum Mieten Havana Havana DE affitto lungo termine Havana Havana IT Huizen en appartementen te huur Havana Havana NL Arrendamentos de longo prazo Havana Havana PT долгосрочная аренда Havana Havana RU
« Terug

Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€700 EUR | £599 GBP | $808 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 7 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Elena"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Fietsen voor gebruik Wasserij

Casa Aida wordt gevestigd in Havana en aanbiedt die aanpassing met stadsmeningen van een balkon in de woonkamer wordt gevestigd. Het huis kenmerkt airconditioning, een TV en een privé badkamers met een douche en vrije toiletries. Alle ruimten hebben een het zetten en het dineren gebied. Deze aanpassing dient een Amerikaans ontbijt. Casa Aida is 60 meters van Coppelia en de belangrijkste toeristenaantrekkelijkheden van Havana.  de meest dichtbijgelegen Internationale Luchthaven van José Martà is weg 18 km. De aanpassing biedt een luchthavenpendeldienst voor een extra prijs aan. Vedado is een grote keus voor reizigers geinteresseerd in historische centra, sightseeing en regionaal voedsel. De gastheren leven in het huis waar de ruimten worden gehuurd.
Lokale Belevingswaarde:
Bibliotheek
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Bioskoop
Museum
Restaurant
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Ontbijt
Kamers te huur:
Room 1 (264661)
Room 1 636 /Nacht | 4.511 /Week | 19.372 /Maand (CUP)
Capaciteit: 3 personen | Bed: verdrievoudigen | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Haardroger,
Room 2 (264662)
Room 2 636 /Nacht | 4.511 /Week | 19.372 /Maand (CUP)
Capaciteit: 4 personen | Bed: familie | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Laden, Haardroger,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Elena
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Elena om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 7 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Kamer te huur in Havana | Havana Studenten Kamer | Havana Kamer te huur | Havana Goedkoop Kamer | Havana Bedrijfsappartementen Kamer