Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Butler Australia EN Location longue durée Butler Western Australia FR vivienda alquiler Butler Western Australia ES Immobilie zum Mieten Butler Western Australia DE affitto lungo termine Butler Western Australia IT Huizen en appartementen te huur Butler Western Australia NL Arrendamentos de longo prazo Butler Western Australia PT долгосрочная аренда Butler Western Australia RU
« Terug

Kamer te huur Butler, Australië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€672 EUR | £581 GBP | $791 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 2 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 2 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Sue"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Butler, Australië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Hond
het leven binnen: 1

Wij zijn home-stay gastheren voor internationale studenten sinds 2006 geweest. Ons huis heeft 3 slaapkamers en 2 badkamerss. Slaapkamers 2 en 3 delen een afzonderlijk badkamers en een toilet. Het het dineren gebied is naast de keuken. De openlucht plaatsing en BBQ zijn beschikbaar op het achterterrasgebied. Wij hebben 3 volwassen zonen en slechts leeft men met ons. Als u van de oceaan geniet zijn wij ong. 2km van Strand Jindalee en Koffie. Wij zijn 1km (minieme gang ong. 10) van het station van Butler waar de treinen 35 minuten om aan Perth vergen te krijgen. Wij zijn 1km van 2 winkelende centra, de Koffie van de Koepel en het Huis van het Aal van de Sluitsteen.
Lokale Belevingswaarde:
Gymnastiek
Strand
Winkelend Centrum
Visserij
Lokale Bushalte
Park
De Club van de gezondheid
Restaurant
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Kamers te huur:
Bedroom 3 (25675)
Bedroom 3 49 /Nacht | 346 /Week | 1.186 /Maand (AUD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: gedeeld
This room is located on the ground floor and has a Queen size bed suitable for 1 person or a couple. It is immediately adjacent to the shared toilet and bathroom. It is fitted with an optional electric external roller shutter for privacy/security.
Inbegrepen in de kamer: Laden, Garderobe,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Sue
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Sue om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Butler
Regio: Western Australia
Provincie: Perth
Land: Australië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (8)
Algehele beoordeling: (5) rate

Viewed
1
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Butler | Butler Studenten Kamer | Butler Kamer te huur | Butler Goedkoop Kamer | Butler Bedrijfsappartementen Kamer