Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Havana Cuba EN Location longue durée Havana Havana FR vivienda alquiler Havana Havana ES Immobilie zum Mieten Havana Havana DE affitto lungo termine Havana Havana IT Huizen en appartementen te huur Havana Havana NL Arrendamentos de longo prazo Havana Havana PT долгосрочная аренда Havana Havana RU
« Terug

Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€554 EUR | £474 GBP |

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Huren min.: 3 nachten
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 4 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Daniaris"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)


De flat is verfraaid met een eclectische stijl, twee ruime ruimten en een groot terras in Vedado, Havana, Cuba. Met capaciteit voor vier mensen. Met airconditioning, met zijn Spleet, ventilator, heet en koud water door de huis, veilige en minibar dienst. Het volledige ontbijt wordt aangeboden, indien gewenst, voor extra kosten. De faciliteiten van het vervoer en reisgids. De flat wordt gevestigd dichtbij de Nacional en hotels van Capri, enkel 2 blokken van de promenade van Havana. Het heeft een verbinding van WiFi, moet u enkel een kaart kopen. Dichtbij het huis er betaald het parkeren wordt. Al zeer centraal en veilig om van een goed verblijf in Cuba te genieten.
Lokale Belevingswaarde:
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Main room (284553)
Main room 27 /Nacht | 185 /Week | 639 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
This room is double with its private bathroom. Ideal suitable for families or friends. The rooms are spacious. This complete apartment can receive a total of 4 people.
Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,
room 2 (297267)
room 2 27 /Nacht | 185 /Week | 639 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Room with a double bed.
Inbegrepen in de kamer: Airconditioning, Laden, Garderobe, Koelkast, Haardroger,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Daniaris
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Daniaris om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 4 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Kamer te huur in Havana | Havana Studenten Kamer | Havana Kamer te huur | Havana Goedkoop Kamer | Havana Bedrijfsappartementen Kamer