Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Havana Cuba EN Location longue durée Havana Havana FR vivienda alquiler Havana Havana ES Immobilie zum Mieten Havana Havana DE affitto lungo termine Havana Havana IT Huizen en appartementen te huur Havana Havana NL Arrendamentos de longo prazo Havana Havana PT долгосрочная аренда Havana Havana RU
« Terug

Kamer te huur Havana, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€519 EUR | £444 GBP |

Beschikbaar van: dinsdag 1 juli 2025
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 2 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Alfredo"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Havana, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras Het Alarm van de rook

EN: Ons koloniaal-stijlhuis biedt u onafhankelijke ruimte voor uw comfort en plezier aan. De ruimte heeft een privé ingang, een comfortabel bed en een privé badkamers met heet water 24/7. Er is airconditioning, veilig voor kostbaarheden, kabeltelevisie, voorraadkast met ijskast, keuken, gootsteen en keukengerei. Het wordt gevestigd in het hart van Oud Havana, is onze straat Lamparilla volledig van geschiedenis. Van uw ruimte kunt u onze mooie stad overal lopen en onderzoeken. De gezinslevens volgende deur zal en u gelukkig welkom heten! De aanpassing de ruimte heeft alles u moet genieten en comfortabel tijdens uw verblijf zijn. In de koelkast zetten wij water, gewoonlijk bier en frisdranken. Ben zeker om onze prijslijst kosten te controleren wanneer u iets kiest. U hebt ook een inductiekooktoestel en keukengerei als u ontbijt of een andere maaltijd wilt voorbereiden. Als u het authentieke koken van de familie wilt proberen, kunt u onze menu en prijzen ook controleren. Het zal een genoegen voor ons zijn om u te maken het echte Cubaanse voedsel proeven! de gast toegang zal u uw eigen privé ruimte, slaapkamer, badkamers en kitchenette hebben. U kunt van de verse lucht in onze terrasruimte ook genieten. Wij bieden een non-smoking milieu aan, zodat wordt het roken niet toegestaan binnen de slaapkamer. Als u rookt kunt u ons terras voor dat gebruiken. De rest van het huis is te uwer beschikking, b.v. b.v.: woonkamer, eetkamer. Andere opmerkelijke aspecten Uw ruimte en badkamers zullen dagelijks worden schoongemaakt. Wij kunnen uw kleren voor een kleine last ook wassen. Wanneer u aankomt zult u verse bladen hebben, als u iets wilt veranderen, enkel ons laten het weten! Wij kunnen ontbijt voorbereiden voor u voor een bescheiden prijs. Eieren, brood, koffie, natuurlijke sappen, enz. IN: Ons koloniaal stijlhuis biedt u en onafhankelijke ruimte voor uw comfort en plezier aan. De ruimte heeft een privé ingang, een comfortabel bed en een privé badkamers met heet water 24/7. Er zijn AC, een brandkast voor waardevolle punten, kabeltelevisie, een voorraadkast met een ijskast, kooktoestel, gootsteen en kokende werktuigen. Het wordt gevestigd in het hart van Oud Havana, is onze straat Lamparilla volledig van geschiedenis. Van uw ruimte kunt u onze mooie stad overal lopen en onderzoeken. De gezinslevens volgende deur zal en u gelukkig welkom heten!
Lokale Belevingswaarde:
Gymnastiek
Strand
Bibliotheek
Visserij
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Museum
Restaurant
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Room 1 (303789)
Room 1 20 /Nacht | 140 /Week | 599 /Maand (USD)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Alfredo
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Alfredo om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Havana
Regio: Havana
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 2 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
Alfredo es una persona muy cordial, simpática, abierta, que considera la hospitalidad de suma importancia. La casa es exactamente como se describe y se muestra y está ubicada justo en el centro antiguo de La Habana. Un buen lugar para dormir unos días.
Geschreven doo: (Netherlands), Bezoek Date: November 2022, Bron: Homestay
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Havana | Havana Studenten Kamer | Havana Kamer te huur | Havana Goedkoop Kamer | Havana Bedrijfsappartementen Kamer