Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Oranmore Ireland-South EN Location longue durée Oranmore County Galway FR vivienda alquiler Oranmore County Galway ES Immobilie zum Mieten Oranmore County Galway DE affitto lungo termine Oranmore County Galway IT Huizen en appartementen te huur Oranmore County Galway NL Arrendamentos de longo prazo Oranmore County Galway PT долгосрочная аренда Oranmore County Galway RU
« Terug

Kamer te huur Oranmore, Ierland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£487 GBP | $648 USD

Beschikbaar van: maandag 16 juni 2025
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 3 maand
Huren min.: 1 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"alexandra"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Oranmore, Ierland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)

Huisdieren bij het bezit: Naam: type: De hond leeft binnen: 1

Hallo, zijn wij een familie van 4 (2 meisjes 9 en 6). Wij kijken om ons huis met makkelijk iemand te delen wie van jonge geitjes, honden en kippen houdt! Wij hebben 1 hond en 7 kippen. Het is een groot huis met een grote tuin. De ruimte heeft een bed van de koningsgrootte en is ensuite. U zou uw eigen ingang hebben aangezien wij de achterdeur gebruiken. Volledige toegang tot keuken en nutsruimte. Wij zijn ongeveer 20/30 van Galway stadscentrum (een auto is noodzakelijk als geen openbaar vervoer). Wij stellen een bakkerij in werking zodat kan ik geen ontbijt waarborgen elke ochtend maar er is soms brood, brioche beschikbare evenals sommige sommige cakes!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
De Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Room 1 (308187)
Room 1 23 /Nacht | 580 /Maand (EUR)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: ensuite

Inbegrepen in de kamer:

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


alexandra
email Hoe te boeken?
Neem contact op met alexandra om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Oranmore
Regio: County Galway
Provincie:
Land: Ierland
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 1 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (5) rate

Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Oranmore | Oranmore Studenten Kamer | Oranmore Kamer te huur | Oranmore Goedkoop Kamer | Oranmore Bedrijfsappartementen Kamer