Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Playa-Giron Cuba EN Location longue durée Playa-Giron Matanzas FR vivienda alquiler Playa-Giron Matanzas ES Immobilie zum Mieten Playa-Giron Matanzas DE affitto lungo termine Playa-Giron Matanzas IT Huizen en appartementen te huur Playa-Giron Matanzas NL Arrendamentos de longo prazo Playa-Giron Matanzas PT долгосрочная аренда Playa-Giron Matanzas RU
« Terug

Kamer te huur Playa-Giron, Cuba

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€641 EUR | £548 GBP | $740 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 3 maand
Kamers te huur: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 10 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Robert"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Playa-Giron, Cuba

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras Fietsen voor gebruik Tuin Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam: type: De hond leeft binnen: 1

Onthaal aan Hostal Robert-Richard! Met comfortabele en comfortabele ruimten, zeer nuttig personeel en een familieatmosfeer, verzekert onze aanpassing u een onvergetelijke ervaring in het hart van het Moeras Zapata. Playa Girón is gekend voor zijn kusten van glasheldere wateren en als u in de natuurlijke plaatsen beslist te wagen die ons u zullen kunnen omringen: - de maagdelijke stranden van het gebied op horseback of door fiets reizen, - zwem in diepste cenote in Cuba, - verrukt zich die bij om het even welk punt in de „Baai van Varkens“, - wandelend in de bergen in „Enigma van de Rotsen“, duiken - waarneemt het wild en zeevogels zoals flamingo's en pelikanen in „Bermejas“ en „Salinas DE Brito“, - bezoek het het verrassen krokodillandbouwbedrijf in „Guamá“ en de overblijfselen van het inheemse dorp in „laguna del Tesoro“ - en begin de dag ontspan met romantische sunsets op onze promenade enkel 15 minuten van huis. Voorts als u een minnaar van geschiedenis en cultuur bent of een minder dynamisch verblijf verkiest, kunt u door de stad lopen en zijn prettige inwoners ontmoeten, het „Museum Girón“ bezoeken, lunch in uitstekende lokale restaurants en bars hebben, in de kalmte van huis rusten of de dag in „Caleta Buena“ of „Punta Perdiz“ doorbrengen, zowel paradisiacal als verfrissende plaatsen met de alle-inclusieve dienst minder dan 12km van de stad. Binnen onze perimeter hebben wij vrij parkeren en onze tuin wordt uitgespreid door het voorportaal, de zijgangen en de grote binnenplaats, die een groene en verse mening verstrekken. Elke ruimte heeft een onafhankelijke ingang, twee bedden van de koningingrootte en ruimte voor een extra persoonlijke futon, gespleten airconditioning, privé badkamers, digitale televisie en minibar. Al zeer comfortabel en onberispelijk. In Hostal Robert-Richard die bieden wij u dit en veel meer, een ervaring aan aan uw wensen en van de warmte van ons huis wordt gemaakt zodat uw verblijf in Cuba een gedenkwaardige reis wordt. Geniet van uw tropische vakantie in Hostal Robert-Richard!
lokale Belevingswaarde:
Strand
Visserij
lokale Bushalte
Museum
Restaurant
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Kamers te huur:
Room 1 (322104)
Room 1 609 /Nacht | 4.068 /Week | 17.739 /Maand (CUP)
Capaciteit: 5 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast,
Room #2 (322105)
Room #2 609 /Nacht | 4.068 /Week | 17.739 /Maand (CUP)
Capaciteit: 5 personen | Bed: familie | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: TV, Airconditioning, Garderobe, Koelkast, Haardroger,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Robert
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Robert om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Playa-Giron
Regio: Matanzas
Provincie:
Land: Cuba
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 10 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (5) rate

Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Kamer te huur in Playa-Giron | Playa-Giron Studenten Kamer | Playa-Giron Kamer te huur | Playa-Giron Goedkoop Kamer | Playa-Giron Bedrijfsappartementen Kamer