Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Lucan Ireland-South EN Location longue durée Lucan County Dublin FR vivienda alquiler Lucan County Dublin ES Immobilie zum Mieten Lucan County Dublin DE affitto lungo termine Lucan County Dublin IT Huizen en appartementen te huur Lucan County Dublin NL Arrendamentos de longo prazo Lucan County Dublin PT долгосрочная аренда Lucan County Dublin RU
« Terug

Kamer te huur Lucan, Ierland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£677 GBP | $914 USD

Beschikbaar van: maandag 13 oktober 2025
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Huren min.: 3 maand
Kamers te huur: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"James"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Lucan, Ierland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: TV Terras De Toegang van Internet Het Alarm van de rook Wasserij Tuin Parkeren
Huisdieren bij het bezit: Naam:
type: Hond
het leven binnen: 1

Mijn Huis is een semi losgemaakt privé huis van de drie bedruimte. Het is zeer dichtbij aan de bushalte die u in de Stad van Dublin neemt. U hebt de busdienst die u aan het Winkelende Centrum van de Vallei Liffey neemt. Ons Huis is gesitueerd op het gebied Lucan van Provincie Dublin dat in het gebied van het Zuidwesten van Dublin is. N4 & M50 zijn slechts 5-10 minuten van ons huis. Wij hebben centrale verwarming. De ruimte wij beschikbaar hebben is in de rug van ons huis. U hebt een Toilet met Bad of douche beschikbaar voor uw eigen privé-gebruik. De slaapkamer wordt gepast met een tweepersoonsbed met de matras van het geheugenschuim. De slaapkamer heeft gebouwd in garderobe en er zijn twee kasten, één aan elke kant van het bed. Mijn vrouw en ik leef in het huis. Wij hebben een kleine hond (Marley is zijn naam) Wij hebben geen kinderen die in ons huis leven. De taal in ons huis wordt gesproken is het Engels dat. Er is Nr - het roken of het gebruik van vapesigaretten in noch op het bezit van ons huis. Dit omvat ons voor en achtertuintje. Onze woonkamer heeft een TV met comfortabele elektrische stoelen. Wij hebben een Zaal van de Tuin met een TV en zijn zeer privé. Er zijn een wasmachine met droger en een afwasmachine in de keuken. Wij hebben wifi in ons huis. Wij kunnen het paswoord aan gast geven.
Lokale Belevingswaarde:
Winkelend Centrum
Lokale Bushalte
Het ziekenhuis
Park
Lokaal Station
email Vertalen

close
Opmerkingen:

Inbegrepen bij het verblijf:
Toegang tot de keuken
Kamers te huur:
Double Back Bedroom (344892)
Double Back Bedroom 28 /Nacht | 180 /Week | 780 /Maand (EUR)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: privaat

Inbegrepen in de kamer: Bureau, Laden,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


James
email Hoe te boeken?
Neem contact op met James om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Lucan
Regio: Graafschap Dublin
Provincie: Leinster
Land: Ierland
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 1 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
6
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Lucan | Lucan Studenten Kamer | Lucan Kamer te huur | Lucan Goedkoop Kamer | Lucan Bedrijfsappartementen Kamer