Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Fort-Portal Uganda EN Location longue durée Fort-Portal Fort Portal FR vivienda alquiler Fort-Portal Fort Portal ES Immobilie zum Mieten Fort-Portal Fort Portal DE affitto lungo termine Fort-Portal Fort Portal IT Huizen en appartementen te huur Fort-Portal Fort Portal NL Arrendamentos de longo prazo Fort-Portal Fort Portal PT долгосрочная аренда Fort-Portal Fort Portal RU
« Terug

Kamer te huur Fort-Portal, Oeganda

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
€831 EUR | £707 GBP | $960 USD

Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Huren min.: 1 maand
Kamers te huur: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 5 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Ontmoet de gastheer:
Avatar
"Peter"

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Homestay)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Homestay.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Homestay.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Homestay.

Kamer te huur Fort-Portal, Oeganda

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Barbecue Fietsen voor gebruik De Toegang van Internet wasserij Tuin Parkeren

Het Park van de Safari van Rweteera & het Kamperende Centrum Ltd worden van de Toerist gevestigd enkel buiten Kibale Nationaal Park 15km langs Kamwenge weg, het Westelijke deel van Fort Portal van Oeganda. Het kamp wordt bezeten door een lokale familie en is een perfecte plaats voor het kamperen safaris. Deze plaats is een ideale basis voor toeristen die Bos Nationaal Park Kibale, de Reserve van het Spel Elizabeth National Park, Semliki van de Koningin en Nationaal Park Semliki, en het Nationale park van Rwenzori van de Berg bezoeken. Het Park van de Safari van Rweteera & het Kamperende Centrum Ltd van de Toerist zijn het enige tented kamp van zijn soort rond Nationaal Park Kibale, in zoverre dat het zich op de behoefte aan brede waaier van clientèle, van het avontuur aan collectieve cliënten en zelfs scholen en andere groepen richt. Het kamp is binnen het lopen afstand aan Nationaal Park Kibale, met al zijn prachtig Afrikaans wild en spectaculair landschap. Wij kunnen op diverse kleine safaris gaan, en wij bieden de mogelijkheid van halve of volledige daguitjes. Als u van trekking of berg het beklimmen houdt, kunnen wij u een sleep omhoog de Bovenkant van de wereld met spectaculaire meningen van 5 kratermeren op één gebied of op één van de vele dagtochten en de uitjes rond Bergen Rwenzori en Nationale parken overnemen Kibale. Het blijven bij ons kamp is een gedenkwaardige die ervaring, met avontuur en opwinding tegen dag 's nachts wordt gevuld, en ontspanning, sfeer en Romaans. Een echt warm Afrikaans onthaal wacht op u, met lokaal personeel en een verbazende verscheidenheid van verse en heerlijke schotels.
lokale Belevingswaarde:
Het zwemmen
Visserij
Restaurant
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Inbegrepen in het verblijf:
Het Ontbijt van de Toegang van de keuken
Kamers te huur:
Budget Tent (101563)
Budget Tent 145.738 /Nacht | 907.740 /Week | 3.460.238 /Maand (UGX)
Capaciteit: 1 personen | Bed: single | Type badkamer: privaat
Our permanent safari tent is close to the lake with lakeside breakfast/lunch and campfire. They have adjacent hot showers and flushing toilets
Inbegrepen in de kamer: Bureau, TV, Koelkast,
Budget Double Tent (101564)
Budget Double Tent 229.017 /Nacht | 1.432.397 /Week | 5.450.604 /Maand (UGX)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: privaat
Fully furnished permanent tents
Inbegrepen in de kamer: Bureau, Koelkast,
Standard round-shaped Chalet (156864)
Standard round-shaped Chalet 374.755 /Nacht | 2.348.465 /Week | 8.952.482 /Maand (UGX)
Capaciteit: 2 personen | Bed: dubbele | Type badkamer: ensuite
This is an ensuite African banda that is solar powered with hot shower and flushing toilet. It has great views to the lake and gardens. It's built of local materials and there are trees around it so expect lots of birds and monkeys as your visitors.
Inbegrepen in de kamer: Bureau,

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Peter
email Hoe te boeken?
Neem contact op met Peter om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Fort-Portal
Regio: Fort Portal
Provincie:
Land: Oeganda
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Maximale bezetting: 5 Personen
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Kamer te huur in Fort-Portal | Fort-Portal Studenten Kamer | Fort-Portal Kamer te huur | Fort-Portal Goedkoop Kamer | Fort-Portal Bedrijfsappartementen Kamer