Netherlands language

Verander taal close


Long Term Country-House for rent in Dubrovnik Croatia EN Location longue durée Dubrovnik Dubrovnik-Neretva FR vivienda alquiler Dubrovnik Dubrovnik-Neretva ES Immobilie zum Mieten Dubrovnik Dubrovnik-Neretva DE affitto lungo termine Dubrovnik Dubrovnik-Neretva IT Huizen en appartementen te huur Dubrovnik Dubrovnik-Neretva NL Arrendamentos de longo prazo Dubrovnik Dubrovnik-Neretva PT долгосрочная аренда Dubrovnik Dubrovnik-Neretva RU
« Terug

Uniek uitzicht op 35 meter boven de zee, bovenste deel van een Dalmatisch huis met twee verdiepingen en grote tuin

£1.213 GBP | $1.641 USD

Type eigendom: Buitenverblijven
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
ac Airconditioning
wifi WiFi
smoke Niet roken
check Parkeergelegenheid check Tuin
Avatar
Eigenaar / Manager:
Harro von Wardenburg
Locatie: Germany
Talen: Engels, Spaans, Duitse
 phone Toon telefoonnummer

Contact Harro von Wardenburg
close

Geactualiseerd: 3-8-2024
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Uniek uitzicht op 35 meter boven de zee, bovenste deel van een Dalmatisch huis met twee verdiepingen en grote tuin

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Grote keuken en woonkamer in loftstijl, aparte slaap- en badkamer, met uitzicht op zee vanuit elke kamer. Zonnig balkon op het zuidoosten en veranda op het noorden met buitenkeuken. Slechts vijf minuten van het strand en de veerboot naar Dubrovnik, die minstens vier keer per dag vaart en een extra autoveerboot afhankelijk van het seizoen. Sipan is een prachtig eiland en een rustige plek om te wonen, te genieten van de zee, te wandelen en de historische waarden van de grote republiek Ragusa-Dubrovnik te ontdekken. Het is het hele jaar door een uitstekende plek, verkoeling en verwarming door airconditioning en open haard. Keuken en badkamer zijn goed uitgerust, extra meubilair kan apart worden geleverd. Er kan ook een leuk zeiljachtje worden aangeboden. Dit is mijn privéwoning geweest en om familiale redenen zal ik naar een andere plek op het eiland verhuizen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Dubrovnik, 30 km | Split, 150 km
Vertaald:
Het contract van de huur zal volgens lokale wetten door notaris worden gemaakt. Het contract zal minstens één jaar zijn en kan drie maanden vooraf voor een ander jaar worden verlengd. De storting zal drie maanden huur zijn.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Sipan Island
Postcode:
Plaats: Dubrovnik
Regio: Dubrovnik-Neretva
Provincie:
Land: Kroatië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet: check
Telephone:
Bedden:
Tweepersoonsbedden: 1
Eenpersoonsbedden:
Slaapbanken:
Kinderbedj:
Kenmerken eigendom:
Banken: 1
Leunstoelen:
Television: check
Geschikt voor:
Kinderen/families:
Mindervaliden:
Koppels/romantisch:
Golfers:
Privé/afgelegen: check
Overig:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés: check
Restaurants: check
Nachtclubs:
Autoverhuur:
Golfterrein:
Fitness:
Tennis:
Overig:
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast: check
Diepvries: check
Oven/fornuis:
Eettafel:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Skiën / snowboarden:
Paardrijden:
Duiken:
Surfen:
Wandelen: check
Biking: check
Overig: Boccia lane
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda: check
Parkeergelegenheid: check
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue: check
Boat Available: check
Sauna: check
Jacuzzi:
Balkon: check
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Buitenverblijven te huur in Dubrovnik | Dubrovnik Buitenverblijven te huur | Dubrovnik Goedkoop Buitenverblijven | Dubrovnik Bedrijfsappartementen Buitenverblijven