2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Bezit
De flat is zeer aardig en comfortabel en consistis van een grote woonkamer, een keuken, een slaapkamer met het bed van de koningsgrootte, een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en twee badkamerss.
De zitkamer is warm en en welkom heten volledig met a sofabed, 2 leunstoelen en grote flatscreen TV.
In de grootste slaapkamer zijn er een TV en ton kastruimte.
In de tweede slaapkamer zijn er een perfecte kast en een aardig bureau, om te werken of te bestuderen.
De vlakte komt volledig geleverd met wifi, wasmachine, slimme TV 2 en microgolf.
De hardhoutvloeren zijn aardig en comfortabel en het gecentraliseerde verwarmen verzekert u tijdens de winter warm zult zijn
Buurt
Het heeft op het parterre van een vreedzaam gebouw enkel aan de kant van rivier Tevere de plaats bepaald van. Lopen aan de rivierkant het is ook mogelijk om het stadscentrum te bereiken. Slechts zijn de Stappen van het kenmerkende voedsel en de bloemenmarkt binnen via Cardano, al gebied rond de vlakte gekend rijk om van winkels en restaurants te zijn.
Het is zeer dicht aan de basiliek van San Paolo en het mooie park van San Paolo, Trastevere gebied, Testaccio en via Ostiense die voor het nachtleven zeer beroemd is.
Het gebied en Garbatella van Testaccio, dat twee van de meer typycal gebieden van Rome (u kunt roman voedsel eten, goed en goedkoop) zijn, zijn dicht.
De markt van Portaportese, op zondagochtend, het is enkel ver 1 k.m
De straat van Marconi, dat het zeer dicht is, het is perfect om wat het goede winkelen te maken.
Lokaal Vervoer en Parkeren
De vlakte wordt ook zeer goed verbonden door openbaar vervoer en er zijn twee privé parkeren in de straat.
De plaats wordt ook goed en gemakkelijk verbonden om van Fiumicino luchthaven te bereiken.
Meest dichtbijgelegen metro is San Paolo die 1.4 km is, 15 minuten lopend of 5 minuts door bus (er is een busstation dicht bij de vlakte). Door bus kunt u het stadscentrum gemakkelijk ook bereiken en het neemt, min of meer 30 minuten (het hangt af waar u wilt gaan). Bijvoorbeeld is Trastevere vrij dicht en het neemt u 20 minuten.
U kunt ook aan trasteverepost (10 minuten) lopen en daar de tram nummer 8 nemen die zeer confortable is om het oude centrum (largo Argentinië, piazza Navona, Pantheon, ecc) te bereiken.
Zalen
Slaapkamer 1
tweepersoonsbed
De lijst van het bed
Laden
Ventilator
Lamp
Linnen
TV
Garderobe
Slaapkamer 2
eenpersoonsbed x 2
De lijst van het bed
Bureau en stoel
Laden
Lamp
Linnen
Garderobe
Badkamers 1
Badkuip
Bidet
Droogkap
Douche
Toilet
Badkamers 2
Toilet