Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.368 GBP | $1.846 USD

Type eigendom: Appartement
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Please contact me
wifi WiFi
Avatar
Eigenaar / Manager:
CribMed
Richard Greenbury
Locatie: Italy
Talen: Engels,Italiaans
Geactualiseerd: 23-6-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Bezit
* Modern comfortabel die huis volledig voor familie, zaken, paren en vrienden met parkeerplaats met poorten wordt uitgerust.
* Volledig uitgerust, vernieuwde vlakte, alle comfort en toebehoren van huis plus onsiteparkeren in een echte, authentieke en historische Roman buurt (Garbatella/San Paolo). 250m van metro - 10 minuten van Coliseum, Forum en Circo Massimo.
* De gasten hebben toegang en gebruik van volledige flat, met inbegrip van keuken, schotels, potten en pannen en parkeerplaats met poorten. Alle beddegoed en handdoeken worden verstrekt.
* Tijdens uw verblijf, zal ik door celtelefoon, tekstberichten en e-mail voor om het even welke vragen of behoeften beschikbaar zijn. Er zal ook iemand in stad (zelf of partner) voor controle en een andere behoeften zijn.
* Wifi is snelle Optische Vezel
Buurt
* Gevestigd in een stille echte Roman buurt enkel notulen van de drukte en de uitgave van het stadscentrum in een tree-lined, stille plaats in de mooie buurt van de Basiliek van San Paolo. Uitstekende verbindingen aan het historische centrum (15 minuten), luchthaven (30minutes) en strand Ostia (20 minuten).
Perfecte plaats voor het genieten van en het krijgen van de van meesten uit uw verblijf in Rome.
Lokaal Vervoer en Parkeren
* Metro post (de lijn van B) 250 meters van flatvoordeur. De lijn brengt u aan Coliseum en Forum in 4 einden en 10 minuten, heeft een directe lijn aan Strand Ostia en is 2 einden van directe treinverbinding aan luchthaven FCO.
* Parkeerplaats met poorten
Zalen
Slaapkamer 1
tweepersoonsbed
Bureau en stoel
Laden
Linnen
Garderobe
Slaapkamer 2
stapelbed
Bureau en stoel
Laden
Linnen
Garderobe
Badkamers 1
Bidet
Douche
Toilet
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:

Lengte van Verblijf

(maanden)

Maandelijkse Price*

De Storting van de veiligheid

12+ €1,600 €1600
6 €1,700 €1700
3 €1,800 €1800
1 €2,000 €1000

Het Beleid van de annulering
2 maanden
O.K. huisdieren
Nr
Het definitieve Schoonmaken
€100
Minimum Verblijf
1 maand
Maximum Verblijf
Geen Maximum

* De maandelijkse prijzen omvatten alle vaste uitgaven + een toewijzing €100 van nut
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Ostiense
Postcode:
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Rome | Rome Studenten Appartement | Rome Studio Appartement | Rome Appartement te huur | Rome Goedkoop Appartement | Rome Bedrijfsappartementen Appartement