Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

4 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£4.020 GBP | $5.423 USD

Type eigendom: Appartement
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Please contact me
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
CribMed
Richard Greenbury
Locatie: Italy
Talen: Engels,Italiaans
Geactualiseerd: 26-6-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Bezit
De villa werd gebouwd in de vroege jaren '50 in de stijl van de Rationalist; het was de architecturale stijl van de recente die jaren '30 ` en de jaren '40 `, op de vierkante vorm wordt gebaseerd. Het is de oudste bouw van het gebied, maar volledig enkel vernieuwd zes jaar geleden. Veilig autoparkeren in het gebouw.
Domus Priscilla wordt gevestigd op mezzanine, enkel een paar stappen van de tuin. De eigenaars leven boven. De lagere vloeren zijn verdeeld in 3 afzonderlijke flats.
De tuin die het huis omringen is een magische plaats: het werd getrokken door een beroemde Italiaanse landschapsarchitect, Giordano Marracini, die de openluchtscènes voor de het winnen van Oscar film „La Grande Bellezza“ realiseerde. Het bestaat uit vier verschillende gebieden: het veilige parkeren, de gemeenschappelijke ruimte met een aardige lijst voor uw lunchen, de Japanse hoek met mooie grote karpers die Koi die en een bamboelandschap, het gazon vlak zwemmen waar u op ligstoelen kunt ontspannen, door de wind worden gewiegd.
Een plaats op de Manier Appian wordt overwogen onder koelst in Rome, tegenwoordig.
Domus Priscilla is de perfecte flat voor een familie. Er is een mooie mening over de Roman tuin van de vensters. Het is vernieuwd en geleverd door MLM, een binnenlandse ontwerper die een koele die stijl gekozen heeft op modern meubilair wordt gebaseerd, met oude details en Romein bronst. Het is zelfs de reeks voor fotospruiten geweest!
Domus Priscilla heeft vier slaapkamers:
de hoofd kingsize slaapkamer met een privé badkamers
„Michelangelo die“ dubbel een koningin-grootte bed, plus een eenpersoonsbed hebben (en aandelen een 2 gootsteenbadkamers met de slaapkamer van de „Geisha“)
de „geisha“ met eenspersoonsbedden
de slaapkamer van het kindermeisje met zijn eigen badkamers
Een comfortabel bank-bed in de woonkamer kan een goede oplossing voor tijdelijke gastheren zijn; een zeer grote volledig verstrekte keuken voltooit de flat. Het individuele verwarmingssysteem en Daikin a/c zullen een perfect verblijf aan de gasten verzekeren.
Buurt
* Het hoogtepunt van het gebied is het Park van de Manier Appian - Parco dell'Appia Antica. Een ware tijdmachine, een paar notulen van Domus Ipazia, waar u kunt gaan aanstotend, of biking, ontdekkend de verborgen gemmen in het platteland, kudden van geiten en schapen rond u.
* Het dorp (KwartoMiglio) heeft dichtbij elke faciliteit bij het lopen afstand: vijf restaurants (hoogte - kwaliteit & lage prijzen), drie bars, twee supermarkten (24/24), bank, benzinestation, apotheek, hardware, enz.
Lokaal Vervoer en Parkeren
* Bij zes Km slechts van Colosseum (het verslag door auto is slechts 5 minuten zonder verkeer bij allen! of 30 minuten die), zeer dicht aan aanstoten. , aan de luchthavens (Ciampino 7 minuten - Fiumicino 25 minuten zonder verkeer), aan het centrum.
* Een bushalte is enkel voor het huis en de metro post met bijna vrij parkeren (Arco Di Travertino) bedraagt slechts 6 minuten door auto.
Zalen
Slaapkamer 1
tweepersoonsbed
Airconditioning
De lijst van het bed
Bureau en stoel
Laden
Lamp
Linnen
TV
Garderobe
Slaapkamer 2
eenpersoonsbed x 2
Airconditioning
De lijst van het bed
Bureau en stoel
Laden
Lamp
Linnen
TV
Garderobe
Slaapkamer 3
tweepersoonsbed
Airconditioning
De lijst van het bed
Bureau en stoel
Laden
Lamp
Linnen
TV
Garderobe
Slaapkamer 4
eenpersoonsbed
Laden
Ventilator
Lamp
Linnen
Garderobe
Badkamers 1
Bidet
Droogkap
Douche
Toilet
Badkamers 2
Bidet
Droogkap
Douche
Toilet
Badkamers 3
Bidet
Douche
Toilet
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:

Lengte van Verblijf

(maanden)

Maandelijkse Price*

De Storting van de veiligheid

12+ €4,700 €4700
6 €6,000 €3000
3 €6,000 €2000
1 €6,500 €1500

Het Beleid van de annulering
2 maanden
O.K. huisdieren
Nr
Het definitieve Schoonmaken
€300
Minimum Verblijf
1 maand
Maximum Verblijf
Geen Maximum

* De maandelijkse prijzen omvatten alle vaste uitgaven + een toewijzing €100 van nut
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Appia Antica
Postcode:
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning: check
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Appartement te huur in Rome | Rome Studenten Appartement | Rome Studio Appartement | Rome Appartement te huur | Rome Goedkoop Appartement | Rome Bedrijfsappartementen Appartement