2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Bezit
de maisonnette van de 2 slaapkamerluxe beschikbaar in het hart van oud Rome! Uitstekende plaats: de hub van Te bezoeken Rome.
Twee enorme ruimten met XVII eeuw 6 MT. frescoed plafond, elk met individuele trede aan de mezzanine slaapkamers op het hoogste niveau. Beide ruimten behouden groot two-storey woonkamergebied.
Twee slaapkamers met het bed van de koningsgrootte, andere met joinable Franse groottebedden, twee badkamerss en verdere Engels-reeks overgieten.
De flat zelf verstrekt een groot bankgebied, eetkamerlijst met vier stoelen, een bureau in elke slaapkamer, gebruik van vrij WiFi, kabeltelevisie. Goed uitgeruste keuken met inbegrip van gashaardplaat, elektrische oven, koelkast/diepvriezer, microgolf, toostmachine, spremiagrumi en koffiemachine. Of u van een ochtendkoffie vóór de jonge geitjes geniet sta op, neer regelend met een aperitivo na een dag in de stad, of het koken met vrienden voor een speciale gelegenheid die (ingrediënten van de Campo DE Fiori voedselmarkt gebruiken), hebbend uw eigen keuken staat u toe om de meesten van een nieuwe stad te krijgen.
Het verse bedlinnen en de Handdoeken, het douchegel en de shampoo allen worden verstrekt.
Er zijn ook garderobes en laden beschikbaar voor u om uw kleren te hangen en op te slaan tijdens uw verblijf.
De flat is op de 1st verdieping, door een lift wordt onderhouden, die stap vrije toegang van de bestrating verlenen die.
De plaats is verbazend! gesitueerd via DE Giubbonari, notulen van Campo DE Fiori, Piazza Navona, het hart van oud Rome.
Eindeloze koffie, restaurants, bars, galerijen en boutiques in het gebied. Een ideale plaats om de cultuur in deze trillende buurt te ervaren.
Gemakkelijke toegang to/fromluchthaven Fiumicino of Ciampino.
Zalen
Slaapkamer 1
tweepersoonsbed
Linnen
Slaapkamer 2
eenpersoonsbed x 2
Linnen
Badkamers 1
Badkuip
Douche
Toilet
Badkamers 2
Bidet
Douche
Toilet