Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Enschede Netherlands EN Location longue durée Enschede Overijssel FR vivienda alquiler Enschede Overijssel ES Immobilie zum Mieten Enschede Overijssel DE affitto lungo termine Enschede Overijssel IT Huizen en appartementen te huur Enschede Overijssel NL Arrendamentos de longo prazo Enschede Overijssel PT долгосрочная аренда Enschede Overijssel RU
« Terug

Kamer te huur Enschede, Nederland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£334 GBP | $450 USD

Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 18 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Kamernet)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Kamernet.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar kamernet.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij kamernet.

Kamer te huur Enschede, Nederland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gezellig, actief studentenhuis zoekt huisgenoot! Bijna parallel gelegen aan het volkspark op enkele minuten fietsen van het Saxion en nog geen 10 minuten van de Universiteit Twente, is een ontzettend gezellig vrijstaand studentenhuis met veel verschillende, maar stuk voor stuk toffe studenten. In een huis waarbij niets moet, maar alles mag, wordt iedereen de ruimte gelaten om lekker zijn eigen ding te doen maar vooral ook om regelmatig leuke dingen samen te doen. Elke avond is het weer feest tijdens het avondeten, waarbij in duo's wordt gekookt en daarna gezellig met het negental wordt gedineerd in de gezamenlijke woonkamer. Daarna genieten wij van een bak koffie en wanneer gelegen een biertje. Ons typische herenhuis wordt gekenmerkt door losbandigheid en luidruchtigheid. Het wordt daarom erg gewaardeerd om bij binnenkomst te laten weten dat jij thuis bent door luidruchtig iets door het huis te schreeuwen. Onze riante achtertuin is vaak een uitvalbasis voor jaarclubs of dispuut, waarbij muziek, een barbecue en een groot vuur niet mogen ontbreken. Naast de prachtige spontane avonden, hebben wij ook enkele jaarlijkse tradities, namelijk: het huisweekend, de huis reünie, sinterklaas en het kerstdiner. Ook staat er een zelfgemaakte hottub in onze ruime achtertuin met bijbehorende bar. Er wordt elk jaar het legendarische PPP huisfeest georganiseerd, waarbij ruim 100 verklede studenten tot in de vroege uurtjes 1000 halve liters euro shopper naar binnen werken. Lijkt jou dit wat? Stuur dan een bericht met een verhaaltje over jezelf en jouw verwachtingen van het huis en wellicht nodigen wij jou uit om langs te komen op de kamerzoekavond.Interesse in deze woning? Ga naar en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Storting: 390 (EUR)
Woonkamer: gedeeld
Keuken: gedeeld
Toilet: gedeeld
Douche: gedeeld
Roomates die in bezit leeft: 8
Beschikbaar Internet: ja
Energieverbruik: onbekend
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Borstelweg
Postcode: 7545MS
Plaats: Enschede
Regio: Overijssel
Provincie:
Land: Nederland
Locatie:
Oppervlakte: 18 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Enschede | Enschede Studenten Kamer | Enschede Kamer te huur | Enschede Goedkoop Kamer | Enschede Bedrijfsappartementen Kamer