Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Eindhoven Netherlands EN Location longue durée Eindhoven Noord-Brabant FR vivienda alquiler Eindhoven Noord-Brabant ES Immobilie zum Mieten Eindhoven Noord-Brabant DE affitto lungo termine Eindhoven Noord-Brabant IT Huizen en appartementen te huur Eindhoven Noord-Brabant NL Arrendamentos de longo prazo Eindhoven Noord-Brabant PT долгосрочная аренда Eindhoven Noord-Brabant RU
« Terug

Kamer te huur Eindhoven, Nederland

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£342 GBP | $461 USD

Beschikbaar van: dinsdag 1 juli 2025
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 16 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
wifi WiFi
Avatar

Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Kamernet)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Kamernet.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar kamernet.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij kamernet.

Kamer te huur Eindhoven, Nederland

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Hoi kamerzoekende!Er komen twee kamers vrij in Hertogdom Novadic zeer centraal gelegen aan de Hertogstraat op kruip afstand van Stratumseind! Eén kamer voor onbepaalde tijd vanaf 1 juli, en een kamer voor onderhuur van 1 september tot en met begin februari (in overleg kun je al eerder intrekken).Kamer 1 (onbepaalde tijd): is 16 m2 en zal €400 inclusief per maand kosten. De kamer is op de 2e verdieping met eigen wasbak en grote inbouwkast.Kamer 2 (tijdelijk): is 16 m2 en zal €307 inclusief per maand kosten. De kamer is op de 1e verdieping met veel lichtinval van de ramen en een inbouwkast.We wonen nu met 10 (4 dames, 6 heren) en delen twee ruime badkamers, twee keukens en drie toiletten samen, dus nooit wachten! Uiteraard beschikken we ook over een wasmachine en droger. Niet onbelangrijk, we hebben een gevulde bierkoelkast! Ook maken we gebruik van een schoonmaakrooster, wat voor een "schoon" huis zorgt.In onze tuin wordt regelmatig samen gegeten en gechilled met een muziekje op de achtergrond. In de zomer zetten we vaak een zwembad op om optimaal af te koelen. Ook hebben we elke maand een huisavond, waarbij de disco setup inclusief rookmachine nooit ontbreekt!Ons studentenhuis ligt op ongeveer 5 minuten lopen van Stratumseind en fietsend ben je binnen 10 minuten op de TU/Fontys. De bushalte is om de hoek en er is een Jumbo op 5 minuutjes loopafstand.Interesse? Stuur dan snel een mailtje met wat leuke foto’s van jezelf en een korte beschrijving . Wie weet zien we jou op de kijkavond op maandag 23 juni!Groetjes,Flip, Freek, Tom, Teun, Annelou, Charle, Lisa, Yuri en JannekeInteresse in deze woning? Ga naar en stuur een bericht naar de verhuurder of huisgenoten.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Deposit: Contact for info (EUR)
Kitchen: shared
Toilet: shared
Shower: shared
Roomates living in property: 9
Internet Available: yes
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal


Contact Owner
email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Hertogstraat
Postcode: 5611PA
Plaats: Eindhoven
Regio: Noord-Brabant
Provincie:
Land: Nederland
Locatie:
Oppervlakte: 16 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Kamer te huur in Eindhoven | Eindhoven Studenten Kamer | Eindhoven Kamer te huur | Eindhoven Goedkoop Kamer | Eindhoven Bedrijfsappartementen Kamer