Kantoor te huur Ta-Xbiex, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Voor het bureauruimte van de jachthaven voor huur in Ta Xbiex, die van open meningen van de Jachthaven genieten.
Ruimteeigenschappen van dit de ruime jachthaven voorbureau:
Benedenverdieping
- Groot bureau
- Grote keuken
- Twee WC facilties
- Twee afzonderlijke ingangen
- De toegang van de lift tot het parterre
Parterre
- Grote open plek
- Kleine open plek
- Vijf gesloten bureaus
- Vier faciliteiten van WC en vier douches
- De ruimte van de server
- Bergruimte
Deze ruimte van het jachthaven voorbureau voor huur in Ta' Xbiex komt hoogst geëindigd en genietend van open jachthavenmeningen.
Contacteer ons vandaag om uw het bekijken te boeken!
Ongeveer Ta Xbiex
Ta' Xbiex is een vroeger visserijdorp dat is gegroeid en zijn eigen parochie in 1969 geworden. Ta' Xbiex is een klein gebied van 0.8 km2 (0.3 sq mi) met een bevolking van ongeveer 1.642 mensen. Het wordt gevestigd op de oostelijke kust van Malta, tussen de steden van Gzira en Msida. Ondanks zijn kleine grootte die, is deze stad voor huisvesten verscheidene buitenlandse ambassades wordt gekend: De ambassades van Egypte, Duitsland, Griekenland, Ierland, Italië, en Spanje worden hier gevestigd, om enkelen te vermelden. Deze worden ook aangesloten bij door verscheidene luxueuze jachten en jachthavens, makend tot het een populaire vlek voor roeienenthousiasten. Het gebied heeft schilderachtige meningen en rustige atmosfeer, makend tot het een populaire vlek voor toeristen en locals. Naast de ambassades en de jachthaven, zijn er ook verscheidene restaurants, koffie, en winkels die zich op bezoekers richten.
Afstand aan: De Internationale Luchthaven van Malta - 4.5 km.
Valletta - 4.5 km.
De Veerboot Cirkewwa van Gozo - 18 km.
Centraal BedrijfsDistrict (Mriehel) - 3.2 km.
De jaarlijkse huurprijs per vierkante meter in Ta' Xbiex varieert gewoonlijk bij ongeveer van €236.
Vind alle beschikbare bureaus in Ta' de Markt van het Bureau van Xbiex of van het contact voor persoonlijke hulp.
De eerste Ruimte van het Bureau van de Jachthaven Voor voor Huur in Ta' Xbiex
Ontdek deze expansieve bureauruimte beschikbaar voor huur in Ta' Xbiex, opscheppend open meningen van de Jachthaven. Dit ruime bureau biedt een veelzijdige die lay-out aan over twee vloeren wordt uitgespreid. Voor de benedenverdieping, zult u een groot bureau en een ruime keuken, samen met twee faciliteiten van WC en twee afzonderlijke ingangen voor toegevoegd gemak vinden. De benedenverdieping verleent ook lifttoegang tot het parterre. Zich beweegt aan het parterre, zult u een grote open plek en een kleinere open plek, samen met vijf gesloten bureaus vinden, perfect voor het verstrekken van privacy voor diverse afdelingen. Bovendien, omvat het parterre vier faciliteiten van WC en vier douches, verzekerend optimaal gemak voor werknemers. De bureauruimte is uitgerust met een serverruimte en een bergruimte om aan al uw bedrijfsbehoeften te voldoen.
Deze ruimte van het jachthaven voorbureau voor huur in Ta' Xbiex is elegant gebeëindigd en geniet van open jachthavenmeningen, die tot het maken een ideale keus voor ondernemingen die naar een prestigieuze plaats met overweldigende waterkantmening streven.
Airconditioning
Het Systeem van het alarm
Het Systeem van de verse Lucht
De Gordijngevel van het glas
Benedenverdieping
De Toegang van de lift
Open plek
Privé Ingang
Mening - Jachthaven