3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Naxxar, Malta
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in een stille steeg in het historische hart van Naxxar, dit onlangs vernieuwde Huis van de mengsels modern comfort van het Karakter met klassieke charme. Het is enkel een korte gang van het stadscentrum en de lokale belevingswaarde. Het bezit overspant drie niveaus, die de dubbel-verglaasde openingen van pvc met de insectschermen en kabeltelevisie voor toegevoegde veiligheid kenmerken.
De benedenverdieping omvat een een het dineren gebied en keuken, met een systeem van de waterfiltratie wordt uitgerust, en leidt uit tot een privé binnenplaats volledig met een BBQ gebied dat. Een comfortabel zitkamergebied en een badkamers voltooien dit niveau.
Boven, worden drie ruime dubbele slaapkamers aangevuld door een afzonderlijk toilet. De hoogste vloer verstrekt een veelzijdige ruimte die als wasserijruimte of studie, samen met twee grote terrassen kan worden gebruikt die open meningen van de omgeving aanbieden. Dit huis is volledig met airconditioning en volledig uitgerust, aanbiedend een unieke het leven ervaring.
Boven, worden drie ruime dubbele slaapkamers aangevuld door een hoofdbadkamers. Het hoogste niveau van het huis biedt een veelzijdige wasserijruimte of een studie, met twee expansieve terrassen aan die overweldigende open meningen verstrekken. Dit huis is volledige met airconditioning en volledig uitgerust, en het biedt een unieke het leven ervaring aan.