3 Slaapkamers Appartement te huur Dartmouth, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uit turend over het Pijltje van de Rivier, is dit gladde huis enkel een tien-minieme wandeling van de historische maritieme stad van Dartmouth. Het zit op de hoogste vloer van een huis met zijn eigen privé toegang en is perfect voor het onderhouden. De keuken van de moderne chef-kok betekent u prep maaltijd terwijl het socialiseren met uw groep kunt en er een groot barbecuedek voor geroosterd avondmaal in de tuin is. Maar echte standout is hier het charmante balkon dat overweldigende meningen over de haven verstrekt - wij kunnen aan geen betere manier denken dan daar te ontspannen die met in hand G \ u0026T te zitten, in uw omgeving drinken.
* De flat zit bovenop een huis met zijn eigen privé toegang. U zult treden moeten beklimmen om het huis op de hoogste vloer te bereiken.
* Wij adviseren het gebruik hier van een auto. Uw gastheer zal twee off-street parkeerplaatsen verstrekken.
* Slechts één handhanddoek en één badhanddoek worden hier verstrekt per persoon, zodat zou u uw kunnen willen brengen voor langere verblijven.
* Terwijl de derde badkamers niet wordt gefotografeerd, verwacht dat verenigbaar de stijl en de kwaliteit is met de rest van het huis.
* Merk op dat het huis niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 12 is.
Balkon
Barbecue
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Correct Systeem
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi