2 Slaapkamers Appartement te huur Barcelona, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Één bekijkt dat privé terras met vegende meningen over Barcelona, en het is gemakkelijk om te zien waarom dit huis ons oog ving. Plaats-wijs, bent u juist in het hart van trillende Glòries. Mis niet de nabijgelegen wandelgalerij met zijn al lang bestaande vlooienmarkt en voor de betere inkomstklasse winkels en restaurants. Of de hop over in naburige L'Eixample om te raken moeten-ziet gezichten. Als wij pietluttig waren, hoewel de keuken goed uitgerust is, kon het met een binnenland doen verfrist zich. Het is ook noemenswaardig de tweede slaapkamer is pocket-sized met beperkte vloerruimte. Maar wij zullen dat dia voor een huis met dergelijke indrukwekkende openluchtruimte laten.
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw, met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten. Er is een kleine trap van de lift aan de ingang van de flat met lage muren. De kinderen zullen supervisie nodig hebben.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Het is nota nemend de moeite waard er van airconditioning slechts in de woonkamer is.
* Wij denken de keuken met zich kon doen verfrist. In het bijzonder, worden de tegels een weinig gedateerd
* De tweede slaapkamer is vrij klein met beperkte bergruimte. Nochtans, heeft het alles u voor een comfortabele nachtrust nodig hebt.
Airconditioning
Balkon/Terras
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Koffiezetapparaat
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Oven
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi