3 Slaapkamers Appartement te huur Var, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze villa met drie slaapkamers overziet de schilderachtige baai van St Tropez, ideaal voor een een vriendengroep of familie. U zult ruime plaatsing voor dineren het in de open lucht en dranken rond de verwarmde oneindigheidspool en een telescoop voor het letten van de op sterren vinden. Bij de rug van het huis ligt een afzonderlijke studio met een kitchenette en een badkamers, terwijl elke slaapkamer van zijn eigen Engels-reeks geniet. Tijdens uw verblijf, zult u van vleiende toegang tot de faciliteiten van het Hotel van Belrose van de Villa Althoff, met inbegrip van een kuuroord, een gymnastiek, en een restaurant genieten. Wanneer het over dagtochten komt, is de Haven van St Tropez enkel weg 4km, terwijl het Strand Pampelonne weg 8.5km is.
* Niet worden alle badkamerss hier gefotografeerd, maar wij verwachten consistentie in stijl en kwaliteit door het huis.
* Er zijn ruimte om kostenloos buiten dit huis te parkeren. wegens zijn plaats, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen.
* Alle slaapkamers en badkamerss zijn op de benedenverdieping, maar de belangrijkste keuken beklimt boven zo treden kan hier worden vereist.
* Tijdens uw verblijf zult u toegang tot een waaier van de vrije diensten hebben, die dagelijks huishouden, de portierdiensten omvatten, met dranken, een dagelijks continentaal ontbijt of het ontbijtbuffet bij het Hotel van Belrose van de Villa Althoff instemmen, dat lijstreserves in het gastronomische restaurant van het hotel, en toegang tot de pool, de gymnastiek, het kuuroord, de gastronomie, en de bar wordt gewaarborgd bij het hotel van Belrose van de Villa Althoff.
Toegang tot Gymnastiek/Kuuroord
Airconditioning
Het Systeem van het alarm
Balkon
Barbecue
Badkuip
Inbegrepen ontbijt
Bureau
Open haard
Verwarmde Pool
Jacuzzi
Keuken
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Pool
De Camera's van de veiligheid
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
TV
Het welkom belemmert
WiFi