3 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Er zijn zo veel over dit penthousehuis te houden van. Met een grootmoedig dakterras die een privé pool, een Jacuzzi, en verreikende meningen van de Middellandse Zee opscheppen, het ? s onmogelijk niet hier te ontspannen. Niet alleen dat, maar op de toevlucht u ? ll nog eens vier communale pools vindt, zodat kunt u werkelijk het grootste deel van het Spaanse weer maken en volledig het openlucht leven omhelzen. Wanneer u ? aangaande het nippen van geen sangria en het drinken in de uitzicht, als u zich voorstelt ver weg onderzoekend verder, Puerto Banús en Marbella door auto gemakkelijk bereikbaar bent.
* Wij adviseren hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen. Er zijn het veilige ondergronds hier parkeren beschikbaar, met een lift die u uit het parkeerterrein aan de ingang van het huis neemt.
* Deze flat is gelegen aan een toevlucht. Denk om andere gasten en toevluchtpersoneel ter plaatse zoals groundskeepers tijdens uw verblijf te zien.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer tredepoorten kostenloos verstrekken. U zult om hen moeten vooraf verzoeken.
* U zult toegang tot vier communale die pools en tuinen hier hebben, met de andere ingezetenen van de toevlucht worden gedeeld. Naast dit, schept dit huis een dakterras met een privé pool en een privé Jacuzzi op.
* Deze flat is geschikt voor slechts families. De partijen van de kip en van het mannetje worden strikt niet toegestaan.
Toegankelijk Parkeren
Airconditioning
Balkon/Terras
Barbecue
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Vrij Parkeren op Gebouw
Koelkast
Tuin
Gemeenschap met poorten
Droogkap
Hangers
Verwarmde Pool
Ijzer
Jacuzzi
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Privé Ingang
Privé Pool
Het Terras van het dak
Gedeelde Pool
Single-Level Huis
De Detector van de rook
De Poorten van de trede
Fornuis
Zwembad
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi