1 Slaapkamers Appartement te huur Barcelona, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
U zult de smalle middeleeuwse straten van het Gotische Kwart op uw drempel, evenals de Kathedraal van Barcelona hebben, wanneer u bij deze flat blijft. Er is een serie van modieuze bars en Catalaanse restaurants om, ook van te genieten. Voor een vlek van cultuur, hoofd aan Museu d'Història DE Barcelona of de plaatsen van de Erfenis van de Wereld van Unesco van Casa Batlló en Casa Milà, allen binnen het lopen afstand. Zoals u zou denken, komt zulk een fantastische plaats met wat straatlawaai, dat u door uw verblijf kunt horen als u een lichte dwarsbalk bent. De open-planwoonkamer is ruim, maar daar niet is zal veel ruimte van de voedselvoorbereiding in de kitchenette, maar u het eten in zoverre dat veel zijn?
* Dit huis wordt gevestigd binnen een flatgebouw, met een gedeelde ingang. Denk om in andere gasten tijdens uw verblijf te stoten.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een vrije wieg verstrekken. Dit moet vooraf worden gevraagd.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
* Er zijn twee markten binnen het lopen afstand met inbegrip van Mercat DE Santa Caterina.
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi