2 Slaapkamers Appartement te huur Porto Oporto, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De gasten ijlen over de plaats van deze Porto flat, en het ? s gemakkelijk om waarom te zien. De reeks in een stille hoek van Ribeira, het de Rivier Douro, Vierkant van Praça DA Ribeira, en het neoklassieke Paleis Bolsa zijn weg allen enkel een korte wandeling. Het noemenswaardige ? s als zes gastenaandeel, twee van u met een dubbel bankbed in de leefruimte zal moeten tevreden zijn. Niet ideaal voor wat, maar het kon groot werken voor familie het delen. De kleine binnenbinnenplaats is een aardige aanraking voor sundowners, en daar verbeterde de ?s overvloed van ruimte aan morserij uit rond de eettafel voor lui ontbijt van pastel DE natas van de nabijgelegen bakkerijen.
* Dit huis wordt gevestigd op het parterre van een flatgebouw met een gedeelde ingang. Het ? s ook noemenswaardige daar ? s geen lift hier, zodat denkt om sommige treden te beklimmen.
* Dit huisslaap zes gasten, met de laatste twee gasten die een dubbel bankbed in de zitkamer ruimte? delen als u ? D zoals bewegingsruimte voor het socialiseren, wij ? D dit huis voor vier gasten adviseren.
* De tweede slaapkamer is vrij klein met beperkte vloerruimte. Nochtans, heeft het alles u voor een comfortabele nachtrust nodig hebt.
* Een wieg wordt verstrekt voor kleine degenen.
* De hoofdzaak van de badkamers en van de keuken wordt verstrekt om u te helpen binnen regelen.
* Gezien de centrale vlek van het huis, denk om wat straatlawaai door uw verblijf te horen. De lichte dwarsbalken zouden oordopjes kunnen willen inpakken.
Airconditioning
Balkon/Terras
Mixer
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Betaald Parkeren op Straat
Beschikbare parkeren
Veilig
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
WiFi