4 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met een privé dakterras, een zwembad en artfully ontworpen binnenland, neemt deze flat volkomen de geest van Marbella het leven op. Uitgespreid over drie vloeren (die allen door een privé lift) toegankelijk zijn, bieden de ruimten een kalm en familie-vriendschappelijk heiligdom met overvloed van ruimte aan om de meningen te ontspannen en te bewonderen. U kunt van toegang tot de vrije tijdsfaciliteiten ter plaatse met inbegrip van een kuuroord, een gymnastiek en een scheur-daling-vormige pool ook genieten. En voor avonturen verder ver weg, is het enkel een korte gang aan de strandboulevard, terwijl Puerto Banús en Marbella de Oude Stad allebei binnen gemakkelijke drijfafstand zijn.
* Gelieve van nota te nemen dit huis binnen een flatgebouw met een gedeelde ingang wordt gevestigd.
* Terwijl de flat een privé pool op het dakterras omvat, te nemen nota gelieve van de vrije tijdsfaciliteiten ter plaatse met inbegrip van het zwembad, kuuroord, worden de sauna en de gymnastiek allen gedeeld met de naburige gasten. Gelieve ook van nota te nemen de gedeelde openluchtpool per seizoen open is.
* De flat wordt uitgespreid over drie niveaus met privé lifttoegang.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
* Er is vrij hier beschikbaar parkeren.
Airconditioning
Barbecue
Mixer
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Afwasmachine
Droger
Vrij Parkeren
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Hangers
Ijzer
Ketel
Keuken
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Gebouw
Terras/Terras
Privé Parkeren
Het Terras van het dak
Sauna
De Zaal van de sauna/van de Stoom
De Detector van de rook
Correct Systeem
Zwembad
Broodrooster
TV
Stofzuiger
Wasmachine
WiFi