3 Slaapkamers Appartement te huur Cabo San Lucas, Mexico
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Met meningen van de expansieve woestijnen van Baja Californië Sur en de Vreedzame kustlijn, is dit huis gesitueerd in een groot complex met een het grenzen aan toevlucht. Er zijn geen tekort hier aan dingen om uw dagen met, van de verwarmde communale pool aan de golfcursus en het kuuroord te vullen, evenals een waaier van fantastische restaurants en bars. De stranden zijn nabijgelegen, en uw gastheer kan helpen de diensten zoals privé chef-koks schikken om een extra laag van luxe aan uw reis toe te voegen. Wanneer u wilt neer winden, is er overvloed van ruimte om van een maaltijd of avonddrank in de open lucht rond de brandkuil met overweldigende meningen te genieten.
* Uw gastheer stelt hier verscheidene flats in werking zodat zouden de nauwkeurige mening, de lay-out en het meubilair van de foto's kunnen verschillen. Nochtans, zou de kwaliteit het zelfde moeten zijn.
* Het vrije parkeren is beschikbaar op het gebouw.
* U kunt verwachten om in andere gasten te stoten en u kunt wat buitenlawaai horen. Er is ook aan de gang zijnde bouw dichtbij - u zou oordopjes kunnen willen inpakken.
* Er zijn ruimte voor maximaal twaalf gasten, maar de maximuminbezitneming is tien.
* De communale pool is open al jaar tussen 8am en 8pm.
* Er is een het grenzen aan toevlucht - de vrije toevluchtoverdrachten zijn beschikbaar en u kunt sommige toevluchtfaciliteiten kostenloos, met inbegrip van de golfcursus en het kuuroord gebruiken.
* De boekende gast moet 25 of ouder zijn.
* Het vrije huishouden wordt verstrekt.
- De Veiligheid van het uur
Toegang tot Strand
Airconditioning
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
Mixer
Het koken Hoofdzaak
Droger
Het Materiaal van de oefening
Extra Hoofdkussens en Dekens
Vrij Parkeren op Gebouw
De Console van spelen
Droogkap
Hangers
Verwarmde Pool
Hete Ton
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Toiletries van de luxe
Mini Bar
Openlucht Open haard/Firepit
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
De Machine van de Koffie van de peul
De Toegang van de toevlucht
Veilig
De Camera's van de veiligheid
Gedeelde Pool
De Detector van de rook
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi