2 Slaapkamers Appartement te huur Barcelona, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
U ll vondst ? deze aantrekkelijke penthouseflat in het hart van Barcelona. Het ? s een korte gang van Cala Mila en daar ? s geen tekort aan bars en restaurants dichtbij. Metro van Fontana de post is ook dicht, zodat kunt u gemakkelijk rond de stad worden. De flat zelf is modern en glad, een modieuze basis voor vier. Het beste van allen, het heeft een mooi die terras met zonlanterfanters en een eettafel wordt uitgerust. Bewonder de meningen van de Berg Tibidabo terwijl het nippen van zonsondergangcocktails ? wat meer u konden vragen om?
* Het parkeren in Barcelona kan netelig zijn zodat adviseren wij houdend aan het gemakkelijk toegankelijke openbaar vervoersysteem. Metro van Fontana de post is weg een korte gang.
* Uw gastheer kan een wieg voor kleine degenen op verzoek verstrekken.
* Slaapkamer twee is opstelling met een eenpersoonsbed en enig trek ? terug wij het ? s meest geschikt aan kinderen denken.
Airconditioning
Balkon
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Drogend Rek
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
Satelliet/Kabeltelevisie
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
WiFi