1 Slaapkamers Appartement te huur Kopenhagen, Denemarken
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze grote heeft de studio-stijl flat een groot adres in Dronningegården, heeft het recht achter Kongens (de Tuin van de Koning). U zult dichtbij grootste vierkante Kongens Nytorv, huis van de stad aan het Koninklijke Theater ook vinden. Gehuisvest in jaren '50 die, heeft deze flat een klein slaapkamergebied met een kingsize die bed bouwen weg achter een halve muur wordt geplooid. Twee meer gasten zullen op een bankbed in het het leven gebied bij volledige capaciteit slapen. Wij zouden ook moeten vermelden er vrije toegang tot de lokale gymnastiek is als u uw geschiktheidsregime wilt omhoog houden terwijl weg. Deze plaats is ideaal voor vrienden of familie die een uitstekende plaats zoeken.
* Van de straatingang zijn er een paar opvoert aan de flatingang die op de hogere benedenverdieping is.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* Uw gastheren verlenen vrije lokale gymnastiektoegang.
* Als u met kleine degenen reist, kan uw gastheer een hoge stoel kostenloos verstrekken. U zult om het moeten vooraf verzoeken.
* Als u voor het werk reist, zult u geen specifiek bureau hier vinden. Nochtans, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte.
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Extra Hoofdkussens en Dekens
De Uitrusting van de eerste hulp
Koelkast
Gymnastiek
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Oven
Privé Ingang
De Douche van de regen
De Detector van de rook
Fornuis
TV
Wasmachine
WiFi